Dienstregeling concessie West-Brabant 2025: verschil tussen versies
Regel 372: | Regel 372: | ||
|- | |- | ||
|colspan="3"| | |colspan="3"| | ||
− | + | ===== Tijdelijke buslijnen ===== | |
+ | |- | ||
+ | | 804 | ||
+ | | [[Lijn 804 Bergen op Zoom Asselbergsstraat - Huijbergen Bergsestraat|Bergen op Zoom - Hoogerheide - Ossendrecht - Huijbergen]] | ||
+ | | Carnavalsnachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 805 | ||
+ | | [[Lijn 805 Bergen op Zoom Asselbergsstraat - Putte Moretuslei|Bergen op Zoom → Hoogerheide → Ossendrecht (→ Putte)]] | ||
+ | | | ||
+ | |- | ||
+ | | 810 | ||
+ | | [[Lijn 810 Bergen op Zoom Asselbergsstraat - Dinteloord Noordlangeweg|Bergen op Zoom - Halsteren - Steenbergen (→ Dinteloord)]] | ||
+ | | Carnavalsnachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 812 | ||
+ | | [[Lijn 812 Bergen op Zoom Asselbergsstraat - Roosendaal Station|Bergen op Zoom → Heerle → Wouw → Roosendaal]] | ||
+ | | Carnavalsnachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 834 | ||
+ | | [[Lijn 834 Roosendaal Roselaar - Wouw Omgang|Roosendaal Roselaar - Wouw]] | ||
+ | | Carnavalsavondbus & -nachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 835 | ||
+ | | [[Lijn 835 Roosendaal, Roselaar - Weihoek|Roosendaal: Roselaar → Tolberg Oost → Tolberg West → Weihoek → Roselaar]] | ||
+ | | Carnavalsavondbus & -nachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 836 | ||
+ | | [[Lijn 836 Roosendaal, Roselaar - Kortendijk|Roosendaal: Roselaar → Kalsdonk → Kortendijk → Langdonk → Roselaar]] | ||
+ | | Carnavalsavondbus & -nachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 837 | ||
+ | | [[Lijn 837 Roosendaal Roselaar - Nispen Bergsebaan|Roosendaal Roselaar - Nispen]] | ||
+ | | Carnavalsbus | ||
+ | |- | ||
+ | | 838 | ||
+ | | [[Lijn 838 Roosendaal Roselaar - Oud Gastel Busstation|Roosendaal - Oud Gastel]] | ||
+ | | Carnavalsavondbus & -nachtbus | ||
+ | |- | ||
+ | |colspan="3"| | ||
===== Flexnet ===== | ===== Flexnet ===== | ||
|- | |- |
Versie van 23 feb 2025 om 10:53
De dienstregeling 2025 voor de concessie West-Brabant loopt van 5 januari 2025 tot en met 5 juli 2025.
Lijnennet
Wijzigingen per 5 januari 2025
Stadsdienst Breda
De frequentie in de spitsuren tussen Breda Centraal Station en Bavel wordt verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur en tussen Hoge Vucht en Breda Centraal Station zowel in de spitsuren als in de daluren van 2x/uur naar 4x/uur. In de vakanties blijft de oude frequentie gehandhaafd. Als gevolg hiervan komen de verdichtingsritten van Breda Centraal Station naar Hoge Vught in de ochtendspits te vervallen.
De frequentie in de spitsuren tussen Breda Centraal Station en Hoge Vucht wordt verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur en in de daluren wordt de frequentie over de gehele route verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur. In de vakanties blijft de frequentie van 2x/uur gehandhaafd.
De frequentie in de daluren tussen Breda Centraal Station en Haagse Beemden wordt verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur. In de vakanties blijft de frequentie van 2x/uur gehandhaafd. Tevens wordt de halte Bontekoestraat hernoemd in Kartinistraat.
Stadsdienst Roosendaal
De halte Laan van Limburg wordt in de route opgenomen.
De halte Laan van Limburg wordt in de route opgenomen.
Streekbus
De route in Wijk en Aalburg wordt versneld om de aansluitingen in Sleeuwijk en Wijk en Aalburg betrouwbaarder te maken. Hierdoor wordt voortaan via de Berenhoeksestraat gereden in plaats van de Anjelierstraat. De haltes Aalburgsestraat, Bergstraat en Anjelierstraat komen hierdoor te vervallen.
In de spitsuren wordt de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur en in het weekend van 1x/2 uur naar 1x/uur. In de vakanties blijft tijdens de spitsuren de frequentie van 1x/uur gehandhaafd. Door de frequentieverhoging komt de verdichtingsrit van Breda Centraal Station naar het Minervum te vervallen.
Schoolbus
De route in Wijk en Aalburg wordt versneld om de aansluitingen in Sleeuwijk en Wijk en Aalburg betrouwbaarder te maken. Hierdoor wordt voortaan via de Berenhoeksestraat gereden in plaats van de Anjelierstraat. De haltes Aalburgsestraat, Bergstraat en Anjelierstraat komen hierdoor te vervallen.
Wijzigingen per 10 maart 2025
De route in Oosteind wordt gewijzigd. De haltes Korte Hoogstraat, Kloosterdreef en Hoogstraat worden vervangen door de halte Provincialeweg. Hierdoor wordt in Oosterhout voortaan ook via de halte Amphia Ziekenhuis Pasteurlaan gereden.
De route in Oosteind wordt gewijzigd. De haltes Korte Hoogstraat, Kloosterdreef en Hoogstraat worden vervangen door de halte Provincialeweg. Hierdoor wordt in Oosterhout voortaan een tweede keer via de halte Amphia Ziekenhuis Pasteurlaan gereden.