|-
| 286s
| [[Lijn 286 Nieuwegein, Waterbiestunnel - StadscentrumMaarssenbroek Station Maarssen|Nieuwegein - Lage Weide - Maarssen]]
|
|-
* [[Lijn 199 Rhenen Herenstraat - Utrecht Centraal Station|Lijn 199 (Utrecht - Rhenen)]]: In de middagspits vervalt één rit.
* [[Lijn 285 Utrecht Centraal Station - Nieuwegein Nijverheidsweg|Lijn 285 (Utrecht - Nieuwegein)]]: In de ochtendspits wordt de frequentie verhoogd naar 4x/uur.
* [[Lijn 286 Nieuwegein, Waterbiestunnel - StadscentrumMaarssenbroek Station Maarssen|Lijn 286 (Nieuwegein - Maarssen)]]: Zowel aan het eind van de ochtendspits als aan het begin van de middagspits wordt een rit van station Maarssen naar Nieuwegein toegevoegd.
NB In het overzicht van wijzigingen in het dienstregelingboekje waren ook wijzigingen opgenomen van een aantal lijnen van [[Westnederland]] in het zuidwesten van de provincie Utrecht. Deze wijzigingen worden hier niet vermeld.