== Wijzigingen per 25 maart 2008 ==
* [[Lijn 5 Hasselt Station - Sint-Truiden Station]]
In de avonduren rijdt deze lijn langer door.
* [[Lijn 26 Sint-Truiden Station - Oreye Dépôt TEC]]
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn S4. Rond 16:00 wordt een extra rit in beide richtingen toegevoegd, vanwege capaciteitsproblemen rond het einde van de schooltijden.
* [[Lijn G8 Genk Station - Opglabbeek Nieuwe Kempen Kerk]]
Deze lijn wordt van maandag t/m zaterdag 1x/uur verlengd van Nieuwe Kempen naar Opglabbeek en Louwel.
* [[Lijn S1 Sint-Truiden Nieuwenhoven - Ordingen Ridderordelaan]]
In de spitsuren wordt de frequentie verhoogd naar 2x per uur, zodat het aantal reismogelijkheden vergroot wordt. In de avonduren wordt langer doorgereden.
* [[Lijn S2 Kozen Ter Cose - Kortenbos Overweg]]
In de spitsuren wordt de frequentie verhoogd naar 2x per uur, zodat het aantal reismogelijkheden vergroot wordt. In de avonduren wordt langer doorgereden.
* ''Lijn S4 Sint-Truiden - Oreye''
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 26.
* [[Lijn S10 Avondbediening Sint-Truiden]]
In navolging van [[Lijn H6 Hasselt, Station - Dusartplein|Hasselt]] en [[Lijn G3 Genk, C-Mine - Station|Genk]] krijgt ook Sint-Truiden een avondlijn.
== Wijzigingen per 1 december 2008 ==
* De belbussen in Lommel rijden vaker op week- en zaterdagen en worden voortaan ook bediend op zondag.
* [[Lijn 29 Hasselt Station - Lommel Speeltuin]]
Omdat in de regio van Lommel wordt het aanbod verbetert. Wordt de bediening van deze lijn uitgebreider
* [[Lijn 180 Hasselt Station - Lommel Donkerstraat]]
Omdat in de regio van Lommel wordt het aanbod verbetert. Wordt de bediening van deze lijn uitgebreider
* [[Lijn 170 Mol Station - Beringen Bogaersveld]]
Onder dit nummer rijdt er een nieuwe lijn tussen Mol en Beringen.
* [[Lijn 307 Leuven Gasthuisberg - Hamont Station]]
Omdat in de regio van Lommel het aanbod wordt verbetert. Wordt de bediening van deze lijn uitgebreider.
== Wijziging per 14 december 2008 ==
* [[Lijn 200 Turnhout Station - Retie Markt]]
De reisweg wijzigd lichtjes in Lichtaart. Er wordt voortaan een bijkomende lus gereden via de Anjerlaan, Kapelhof en Gemeentestraat. In de daluren worden de ritten beperkt tot Kasterlee. Richting Retie kan er gebruik gemaakt worden van de belbus.
[[Categorie:Dienstregeling De Lijn]]
[[Categorie:Entiteit Limburg]]