319
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Loon op Zand Busstation
Om later goed terug te vinden wie welke tekst op een overlegpagina heeft geplaatst kan je het knopje met de kleine letter f en het potloodje gebruiken (genaamd ondertekening en tijdstempel), de wiki zet het dan om naar je naam en tijd van schrijven. Groetjes van [[Gebruiker:Bee|Bee]] ([[Overleg gebruiker:Bee|overleg]]) 24 nov 2014 18:51 (CET)
:Test.--[[Gebruiker:Hainje|Hainje]] ([[Overleg gebruiker:Hainje|overleg]]) 24 nov 2014 20:22 (CET)
::Test gelukt lijkt mij! Groetjes van [[Gebruiker:Bee|Bee]] ([[Overleg gebruiker:Bee|overleg]]) 24 nov 2014 23:56 (CET)
== Loon op Zand Busstation ==
Begrijp ik nu goed dat dit busstation is/wordt opgeheven? Zou je misschien de pagina over het busstation kunnen updaten? Hierbij zou je van de diverse lijnen de halte Noord gewoon kunnen linken aan het busstation. (zoals ook bijvoorbeeld bij [[Rijsbergen Busstation]] is gebeurd.) --[[Gebruiker:Huibe|Huibe]] ([[Overleg gebruiker:Huibe|overleg]]) 18 dec 2014 11:41 (CET)
:Ja, ik zag daarstraks in de dienstregeling dat het iets gecompliceerder in elkaar stak dan ik eerst vermoedde. Richting Waalwijk heet het wel "Busstation" en richting Tilburg heet het "Noord". Ik ga vanmiddag even die kant op om te kijken hoe het nu zit. Dan pas ik het er daarna even op aan dat er in ieder geval de correcte haltenamen gebruikt worden en ga ik vanavond op zoek naar bronnen van de gemeente Loon op Zand voor de toelichtingsdocumenten.[[Gebruiker:Hainje|Hainje]] ([[Overleg gebruiker:Hainje|overleg]])