Dienstregeling vervoerregio Kempen 2025
← Dienstregeling vervoerregio Kempen 2024 | Dienstregeling vervoerregio Kempen 2026 →
Op deze pagina staan alle wijzigingen voor de vervoerregio Kempen die in het dienstregelingjaar 2025 plaatsvinden.
Inhoud
Wijzigingen per 6 januari 2025
In Den Brand wordt de route gewijzigd. De schoolroute wordt geïntegreerd in de nieuwe lijn 439.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 210. In Vorselaar gaat deze lijn ook via het dorp rijden en in Turnhout wordt een nieuwe halte Raadsherenpark in gebruik genomen. Reizigers naar Herentals moeten voortaan gebruik maken van lijn 218
De haltes Ceka in Turnhout en Groot Goor in Kasterlee worden niet meer bediend.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 430 en in Arendonk en Turnhout wordt de route gewijzigd. Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 432. In Arendonk en Turnhout wordt de route gewijzigd. Vanwege werkzaamheden in Turnhout wordt deze lijn, om de opgelopen vertragingen tegen te gaan, in Arendonk beperkt tot het gemeentehuis. Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 450. De routevarianten in Weelde worden niet meer bediend en onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 460 en in Turnhout wordt de route gewijzigd. Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen. In het weekend wordt in de avond later gereden.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 470 en in Turnhout wordt de route gewijzigd.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 490. Onderweg vervallen de volgende bushaltes: Ceka (Turnhout), Groot Goor en Netebrug (Turnhout) en Roerdompstraat (Geel). Op zaterdagavond wordt voortaan een uur later gereden.
In Herentals gaat deze lijn ook stoppen bij de halte Markt Nieuwstraat.
Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Deze lijn wordt geïntegreerd in de nieuwe lijn 212.
De halte Lidwina Stichting 1 wordt niet meer bediend.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 21. het traject tussen Vorselaar en Herentals wordt geïntegreerd in lijn 218.
Deze lijn wordt opgeheven.
Deze lijn neemt het traject naar Herentals over van lijn 210.
De bestaande lijn 219 werd ingekort tot Lichtaart.
Deze lijn rijdt voortaan via Witgoor. De variant naar Oud-Turnhout wordt opgeheven.
Deze lijn rijdt niet meer via Witgoor. De variant naar Reusel wordt opgeheven. De bediening van de Europaschool wordt ondergebracht bij lijn 383.
Deze nieuwe lijn neemt de bediening van de Europaschool over van lijn 380.
Deze lijn wordt opgeheven. Reizigers kunnen gebruik maken van lijn 391 of overige reguliere buslijnen.
Deze lijn wordt opgeheven. Reizigers kunnen gebruik maken van de overige schoolbussen tussen Vlimmeren en Hoogstraten.
Deze lijn gaat alleen nog in de spitsuren rijden en stopt voortaan ook bij de halte Nieuwe Dreef in Beerse. Buiten de spitsuren kunnen reizigers gebruik maken van de overige buslijnen, eventueel met overstap.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn X41.
Deze nieuwe schoollijn verbindt Berchem en Broechem met Vorselaar.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn X42.
Deze lijn wordt opgeheven.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 43a.
Deze lijn wordt opgeheven. Reizigers kunnen gebruik maken van lijn 43a of 43b danwel de verschillende schoolbussen tussen Turnhout en Rijkevorsel.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 43b.
Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Deze lijn rijdt alleen nog in functie van het industriegebied in Turnhout. Alle overige ritten worden geïntegreerd in lijn 438.
Deze nieuwe schoollijn verbindt Turnhout en Merksplas Kolonie met Hoogstraten.
Deze nieuwe lijn neemt de overige ritten van lijn 435 over.
De bestaande lijn 439 neemt de school route van lijn 2 over.
Deze lijn wordt opgeheven. Reizigers kunnen gebruik maken van de overige buslijnen.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 45.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 454.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 451. Het traject tussen Weelde en Goirle kwam te vervallen.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 46.
Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 47.
In Turnhout gaat deze stoppen bij de haltes Draaiboomstraat en Zandgoorstraat, maar de halte Kwakkelstraat wordt niet meer bediend.
Deze lijn gaat opnieuw via Vlimmeren rijden.
Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Onderweg komen enkele slecht gebruikte haltes te vervallen.
Deze lijn wordt vernummerd naar lijn 49.
Deze nieuwe lijn neemt het traject over tussen Hoogstraten en Meersel-Dreef van lijn 600.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 417. In Oostmalle en Beerse gaat deze lijn bij extra haltes stoppen.
Dit is het nieuwe lijnnummer voor lijn 427. Onderweg worden enkele haltes niet meer bediend.
In Balen worden de haltes Greesloopstraat en Ongelberg toegevoegd en in Hulsen wordt de halte Het Oude Blok toegevoegd. In Mol wordt de halte Vosstraat niet meer bediend.
In Geel worden de haltes Examencentrum en Plein Leunen opgeheven.
In Tongerlo wordt de halte Tongelsbos toegevoegd.
In Hoogstraten gaat er voortaan een flexbus rijden.
In de regio rond Baarle, Beerse, Kasterlee, Lille. Merksplas, Turnhout en Vosselaar gaat er voortaan een flexbus rijden.
In Ravels gaat er voortaan een flexbus rijden.
In Arendonk wordt de halte Gemeentehuis niet meer bediend.
Wijzigingen per 1 februari 2025
Om 6:46 rijdt er voortaan een extra rit van Reusel naar Turnhout Markt.
De rit om 7:20 uit Herentals vertrekt voortaan tien minuten vroeger.
Om 6:22 rijdt er voortaan een extra rit van Zandhoven naar Herentals.
Wijziging per 1 maart 2025
Na klachten van buurtbewoners ging deze lijn in Arendonk weer vanaf het Pelgrimplein rijden. Om elders tijd te besparen wordt in Arendonk wel integraal over de N139 gereden.
Wijzigingen per 22 april 2025
De rit om 4:57 uit Oud-Turnhout vertrekt voortaan zeven minuten vroeger.
In Ezaart wordt de halte Kerk voortaan bediend.
In Berlaar wordt de halte Itegembaan niet meer bediend en wordt voortaan ook de halte Sollevelden bediend.
De volgende haltes worden toegevoegd:
- Beerse Blakheide
- Lille Eikenlaan
- Gierle Beemdenstraat