Pagina's die verwijzen naar "Bassin de Mobilité Liège-Verviers"
De volgende pagina's verwijzen naar Bassin de Mobilité Liège-Verviers:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 31 Liège République Française - Trooz Gare (← koppelingen)
- Lijn 32 Seraing Beauséjour - Flémalle Les Chaffours (← koppelingen)
- Lijn 33 Liège République Française - Vaux-sous-Chèvremont Rue de la Vesdre (← koppelingen)
- Lijn 35 Liège République Française - Bressoux Robermont (← koppelingen)
- Pont d'Argenteau (← koppelingen)
- Rue-Charlemagne (← koppelingen)
- La Préalle (← koppelingen)
- Villers-Juprelle (← koppelingen)
- Liège-Longdoz (← koppelingen)
- Liège-Vennes (← koppelingen)
- Colonster (← koppelingen)
- Sauheid (← koppelingen)
- Streupas (← koppelingen)
- Lijn 16 Glons Gare - Visé Place des Déportés (← koppelingen)
- Lijn 249 Huy Place Lebeau - Flône Abbaye (← koppelingen)
- Lijn 149 Huy Gare - Fize-Fontaine Eglise (← koppelingen)
- Lijn 283 Waremme Gare - Hannut Place Henri Hallet (← koppelingen)
- Lijn 146 Huy Place Lebeau - Antheit Champia (← koppelingen)
- Lijn 683 Omal Ferme Dodion - Hollogne-sur-Geer École Primaire (← koppelingen)
- Liège-Cornillon (← koppelingen)
- Jupille (← koppelingen)
- Souverain-Wandre (← koppelingen)
- Wandre (← koppelingen)
- Cheratte (← koppelingen)
- Lijn 106 Grand-Rechain Église - Herve Nazareth (-2021) (← koppelingen)
- Lijn 445 Waremme, Athénée - Place Longchamps (← koppelingen)
- Lijn 245 Waremme Athénée - Verlaine Rue de la Station (← koppelingen)
- Lijn 145 Huy Place Lebeau - Waremme Gare (← koppelingen)
- Cintra (← koppelingen)
- SADAR (← koppelingen)
- Satracom (← koppelingen)
- Autobus Gohy (← koppelingen)
- Les Autobus Blaise (← koppelingen)
- Lijn 242 Les Villettes La Bosse - Trois-Ponts Gare (← koppelingen)
- Lijn 342 Comblain-au-Pont, Place Leblanc - École Communale (← koppelingen)
- Lijn 265 Aywaille Gare - Verleumont Chapelle (← koppelingen)
- Lijn 15 Jemeppe Gare Routière - Seraing Hôpital (← koppelingen)
- Lijn 138 Liège Guillemins - Verviers Gare Centrale (← koppelingen)
- Lijn 165 Aywaille Gare - Hamoir Route de Xhignesse (← koppelingen)
- Lijn 68 Liège Gare Léopold - Fléron La Clé (← koppelingen)
- Lijn 268 Soumagne Voie de l’Eau - Fléron La Clé (← koppelingen)
- Voyages Wergifosse (← koppelingen)
- Lijn 93 Warzée Dépôt TEC - Esneux Ecole communale (← koppelingen)
- Lijn 53 Liège Place Saint-Lambert - Jemeppe Gare Routière (← koppelingen)
- Lijn 143 Huy Place Lebeau - Andenne Pré des Dames (← koppelingen)
- Lijn 160 Bressoux Grotte - Jupille Les Bruyères Écoles (← koppelingen)
- Lijn 92 Warzée Dépôt TEC - Comblain-au-Pont Place Leblanc (← koppelingen)
- Lijn 144 Huy Place Lebeau - Burdinne Grand-Place (← koppelingen)
- Lijn 67 Liège Gare Léopold - Dalhem Château (← koppelingen)
- Lijn 46 Jemeppe Gare Routière - Amay Super Delhaize (← koppelingen)