Persoonlijke instellingen

Wijzigingen concessie Midden-Zeeland 2010

Uit OV in Nederland Wiki

Ga naar: navigatie, zoeken

Op 13 december 2009 wijzigt in de concessie Midden-Zeeland de dienstregeling. Deze wijzigingen zij hieronder te vinden.

Wijzigingen per lijn

De vertrektijden zijn iets gewijzigd.

In Yerseke rijdt lijn 27 weer via de Marijkelaan tot de halte Langeville. De tijdelijke halte Breeweg vervalt. Bovendien zijn de vertrektijden iets gewijzigd en rijdt op werkdagen de laatste bus uit Goes door tot Yerseke.

De vertrektijden zijn gewijzigd; vanuit Goes vertrekt de bus op werkdagen 5 minuten eerder.

De vertrektijden zijn gewijzigd. Vanuit Hansweert vertrekt de bus op werkdagen 5 minuten eerder, waardoor lijn 29 vanuit Hansweert in Kruiningen aansluit op de trein naar Roosendaal.

De vertrektijden zijn gewijzigd zodat de aansluiting in Tholen op lijn 102 naar St. Philipsland, lijn 107 naar Stavenisse en lijn 108 naar St. Annaland verbetert. De rit van 15.20 uur vanuit Goes rijdt voortaan tot aan Tholen Ten Ankerweg; reizigers naar St. Philipsland kunnen hier overstappen op lijn 102.

De vertrektijden zijn gewijzigd. Hierdoor sluiten de ritten in Tholen aan op lijn 102 naar St. Philipsland en lijn 108 naar St. Annaland.

De vertrektijden zijn gewijzigd.

De vertrektijden zijn gewijzigd. Bovendien vertrekt lijn 47 voortaan vanuit Oostkapelle in plaats van Serooskerke. Reizigers uit Serooskerke kunnen gebruik maken van lijn 133.

De vertrektijden zijn vanuit Middelburg en in de avonduren iets gewijzigd.

Op maandag tot en met vrijdag vertrekt de eerste rit 4 minuten later. Op zaterdagavond rijdt een extra rit, vertrek 22.08 uur uit Oostkapelle.

De halte Beatrixlaan in Koudekerke vervalt. Vanuit Domburg vertrekt de bus 1 minuut eerder. In de avonduren op maandag t/m zaterdag rijdt een extra rit (vertrek Middelburg 19.44 uur en vertrek Domburg 20.29 uur). De laatste bus uit Domburg vertrekt op zaterdagavond een half uur eerder om 20.29 uur.

De vertrektijden zijn iets gewijzigd.

In de ochtendspits rijdt om 8.11 uur een extra rit van Terneuzen naar Vlissingen. Bovendien rijdt de lijn in Vlissingen voortaan naar het station en rijdt daar vervolgens verder als lijn 56. In Terneuzen is aansluiting op de lijnen van Veolia.