Treinserie 3696 (België 1984/1985)
Voormalige Belgische treinserie 3696
| |
---|---|
Traject | Bertrix - Dinant - Namur |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed niet in het weekend. |
Treinserie 3696 bestond in de dienstregeling 1984/1985 uit enkele P-treinen tussen Bertrix, Dinant en Namur.
Traject
Station | ||
Bertrix | ||
Paliseul | ||
Carlsbourg | ||
Graide | ||
Gedinne | ||
Vonêche | ||
Pondrôme | ||
Beauraing | ||
Houyet | ||
Gendron-Celles | ||
Anseremme | ||
Dinant | ||
Yvoir | ||
Godinne | ||
Lustin | ||
Jambes-Nord | ||
Namur |
Overzicht van de P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
3696 | Bertrix → Namur | |
4692 | Namur → Bertrix |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 3696
- Belgische dienstregeling 1984/1985
- Piekuurtrein
- Station Bertrix
- Station Paliseul
- Station Carlsbourg
- Station Graide
- Station Gedinne
- Station Vonêche
- Station Pondrôme
- Station Beauraing
- Station Houyet
- Station Gendron-Celles
- Station Anseremme
- Station Dinant
- Station Yvoir
- Station Godinne
- Station Lustin
- Station Jambes
- Station Namur