Lijn 863 Groningen Centraal Station - Anjum Landal Esonstadt
Voormalige zomerbuslijn 863 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD (2010-2019) |
Lijnsoort | Zomerbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | 2007 t/m 2011 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 2x/dag (alleen dinsdag en donderdag) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 863 was de zomerbus van Groningen Stad en rijdt van Groningen via Lauwersoog naar Anjum.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Lauwersoog, Landal Suyderoogh | ||
Lauwersoog, Camping Lauwersoog | ||
Anjum, Landal Esonstadt |