Lijn 84 Deventer Busstation/NS - Heeten Dorpsplein
Voormalige buslijn 84 | |
Vervoerder(s) | OAD |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz O405 |
Periode | 10 juni 2001 t/m ... |
Voorganger(s) | 84 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 84 reed van Deventer via Schalkhaar naar Heeten.
Dienstregeling
- Het traject tussen Schalkhaar en Heeten werd alleen overdag slechts 1x per uur bediend.
Route
Halte | ||
Deventer, Busstation/NS | ||
Deventer, Cultureel Centrum | ||
Deventer, Brink | ||
Deventer, Cultureel Centrum | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Papenblik | ||
Deventer, Europaplein | ||
Deventer, Bejaardencentrum Ludgerus | ||
Deventer, Bernoldstraat | ||
Deventer, Koningin Wilhelminalaan | ||
Deventer, Keizer Karellaan | ||
Deventer, Mecklenburgstraat | ||
Deventer, Prinses Margrietstraat | ||
Schalkhaar, Gemeentehuis | ||
Schalkhaar, Prins Bernhardweg | ||
Schalkhaar, Kerk | ||
Schalkhaar, 't Haarhuus | ||
Schalkhaar, Opvangcentrum | ||
Zandbelt, Pol | ||
Zandbelt, Spikker | ||
Zandbelt, Zandbelterbrug | ||
Zandbelt, Heihoeve | ||
Zandbelt, 't Reterink | ||
Zandbelt, Militair Complex | ||
Zandbelt, Bathmenseweg | ||
Heeten, Zonnebergerdijk | ||
Heeten, Stellingmolen | ||
Heeten, Koopmanstraat | ||
Heeten, Dorpsplein |
Geschiedenis
Vanaf 10 juni 2001 kwam het traject tussen Heeten en Raalte te vervallen. Voorts werd de frequentie tussen Deventer en Schalkhaar verhoogd naar 2x/uur door de introductie van de nieuwe lijn 94.