Lijn 816 Schleiden, Busbahnhof - Wintzen
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 816 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK, KVE |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Schleiden |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 816 rijdt van Schleiden Stadtmitte via Kerperscheid en Broich naar Wintzen.
Dienstregeling
- In de late avonduren wordt uitsluitend van Schleiden Busbahnhof naar Wintzen gereden.
- Alle ritten rijden als belbus.
Route
Halte | ||
Schleiden, Busbahnhof | ||
Schleiden, Gymnasium | ||
Schleiden, Brücke | ||
Schleiden, Krankenhaus | ||
Schleiden, Hähnchen | ||
Schleiden, Krankenhaus | ||
Schleiden, Broich Höhe | ||
Schleiden, Kerperscheid | ||
Schleiden, Kerperscheid Abzweig | ||
Schleiden, Kerperscheider Weg | ||
Schleiden, Broich | ||
Schleiden, Wintzen |