Lijn 73 Almelo Station - De Pollen Slothoeve
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 73 reed van Almelo via Aadorp en Vriezenveen naar De Pollen.
Route
Halte | ||
Almelo, Station | ||
Almelo, De Werf | ||
Almelo, Brandweerkazerne | ||
Almelo, Vissedijk | ||
Almelo, Rosarium | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Kolthofsingel | ||
Almelo, Van Riemsdijkweg | ||
Almelo, Van den Broekeweg | ||
Aadorp, Albardastraat | ||
Aadorp, Berkenlaan | ||
Aadorp, Peppellaan | ||
Vriezenveen, De Merel | ||
Vriezenveen, Westerweilandweg | ||
Vriezenveen, De Nachtegaal | ||
Vriezenveen, Verzetstraat | ||
Vriezenveen, Krijgerstraat | ||
Vriezenveen, N.H. Kerk | ||
De Pollen, Dorpsstraat/Oosteinde | ||
De Pollen, Slothoeve |