Lijn 6 Leeuwarden, De Kei - Zwanebloem
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden (2002-2007) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Materieel | Wright Commander |
Periode | iig. 2002/2003 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 6 reed van Bilgaard via de Transvaalwijk, het Centrum, station Leeuwarden, Huizum en het MCL naar Aldlân.
Dienstregeling
- Op schooldagen werd in de schoolrichting 6x/uur extra gereden tussen het Busstation en de Bouhof.
- Het MCL werd alleen 's avonds na 18.30 bediend, omdat de servicebussen op die momenten niet meer reden.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, De Kei (gekoppeld aan lijn 5) | ||
Leeuwarden, De Fennen | ||
Leeuwarden, Luchtenrek | ||
Leeuwarden, Bouhof | ||
Leeuwarden, Christelijke Hogeschool Noord-Nederland | ||
Leeuwarden, Dirk Zeperweg | ||
Leeuwarden, Noorderbrug | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
Leeuwarden, Boterhoek | ||
Leeuwarden, Harmonie | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, MCL | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Bornia Herne | ||
Leeuwarden, Rietgras | ||
Leeuwarden, Raaigras | ||
Leeuwarden, Ereprijs | ||
Leeuwarden, Daslook | ||
Leeuwarden, Holwortel | ||
Leeuwarden, Winkelcentrum Aldlân | ||
Leeuwarden, Maagdepalm | ||
Leeuwarden, Zwanebloem (gekoppeld aan lijn 4) |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.