Lijn 66 Rotterdam Centraal Station - Capelle aan den IJssel Station Schollevaar
Voormalige snelbuslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1980 t/m 30 mei 1981 |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 66 reed van Rotterdam rechtstreeks naar Capelle aan den IJssel.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Schiekade | ||
Rotterdam, Bergweg | ||
Rotterdam, Hoofdweg | ||
Capelle aan den IJssel, Zevensprong | ||
Capelle aan den IJssel, Heksendans | ||
Capelle aan den IJssel, Sara Burgerharterf | ||
Capelle aan den IJssel, Posthoorn | ||
Capelle aan den IJssel, Station Schollevaar |
Geschiedenis
Op 1 juni 1980 werd een nieuwe spitslijn geïntroduceerd tussen Rotterdam en Capelle Schollevaar. In de ochtendspits ging deze lijn vier ritten naar Rotterdam rijden en in de middagspits vier ritten naar Capelle aan den IJssel. De route tussen beide plaatsen liep rechtstreeks via de A20 en de Schiekade.
Op 31 mei 1981 werd deze lijn opgeheven. Reizigers konden voortaan gebruik maken van de treinverbinding of van de langzamere buslijn 16.