Lijn 63 Waharday Rue des Bruyères - Rendeux Ht Maison Communale
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 63 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 63 rijdt van Waharday via Chéoux naar Rendeux.
Route
Halte | ||
Waharday, Rue des Bruyères | ||
Waharday, Chapelle | ||
Waharday, Rue des Bruyères 24 | ||
Chéoux, Lavaux | ||
Chéoux, Eglise | ||
Chéoux, Rue Pays de Liège 18 | ||
Chéoux, Rue Pays de Liège 8 | ||
Rendeux Haut, Carrefour Rue de Chetenne | ||
Rendeux Haut, Route de Marche | ||
Rendeux Haut, Eglise | ||
Rendeux Haut, Maison Communale |