Lijn 62 Sittard Busstation/NS - Stein D.J. van Kesselstraat
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1998 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 62 reed van Sittard via Munstergeleen en Geleen naar Stein.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Leyenbroek, Beukeboom | ||
Leyenbroek, Irenelaan | ||
Leyenbroek, Kerk | ||
Munstergeleen, Margrietlaan | ||
Munstergeleen, ABC-school | ||
Munstergeleen, Markt | ||
Abshoven, Abshoven | ||
Oud Geleen, Oranjelaan / Jodenstraat | ||
Oud Geleen, Geleenbeeklaan | ||
Oud Geleen, Van Banninglaan | ||
Oud Geleen, Norbertijnenstraat | ||
Geleen, Busstation | ||
Geleen, Augustinusstraat | ||
Geleen, Crematorium | ||
Geleen, DSM | ||
Stein, Steinerbos | ||
Stein, Kerk | ||
Stein, Sanderboutlaan | ||
Stein, D.J. van Kesselstraat |
Geschiedenis
Op 24 mei 1998 werd de bestaande lijn 32 ingekort tot het traject Heerlen - Geleen. Voor het vervallen traject tussen Geleen en Stein (Meers) werd de nieuwe lijn 62 geïntroduceerd. Ook ging de nieuwe lijn 62 via Munstergeleen rijden, ter vervanging van lijn 63 die daar niet meer zou komen.
Ook kreeg deze nieuwe lijn vanaf 24 mei 1998 gezelschap van de lijntaxi. De lijntaxi reed op maandag t/m vrijdagochtend één rit van Sittard naar Meers, vervolgens reed deze de hele dag tussen Stein en Meers waar aangesloten werd op de vaste bus. Op zaterdagochtend werden de eerste twee ritten naar Meers en de eerste drie ritten naar Sittard als lijntaxi gereden, waarna het doordeweekse principe gold. In de avonduren vanaf 17.30 en op zondag de gehele dag reed de lijntaxi over het hele traject.