Lijn 62 Brugge 't Zand - Middelburg Dorp
Voormalige buslijn 62 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Lijnkleur | 62 |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 juni 2023 |
Opvolger(s) | 80 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag |
Spits (vakantie) | 3x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3-4x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 62 reed van Brugge via Vivenkapelle en Moerkerke naar Middelburg (België).
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden drie ritten naar Brugge; twee vanaf Middelburg en één vanaf Moerkerke.
- Rond het middaguur reed één rit in beide richtingen.
- In de middagspits reden twee ritten van Brugge naar Middelburg en eentje naar Moerkerke. Daarnaast reed er nog een rit van Middelburg naar Brugge.
- Op zaterdag reden drie ritten richting Middelburg en vier ritten richting Brugge.
- De routevariant via Sint-Kruis wordt tweemaal in de ochtendspits gereden en eenmaal in de middagspits.
Route
Halte | ||
Brugge, 't Zand | ||
Brugge, Station | ||
Brugge, Katelijnepoort | ||
Brugge, Gentpoort | ||
Assebroek, Daverlostraat | ||
Assebroek, Kruisboog | ||
Assebroek, Peerdeke | ||
Assebroek, Oude Stelplaats | ||
Assebroek, Zevecote Dreef | ||
Assebroek, Vossenslag | ||
Assebroek, Zuiderakker | ||
Sint-Kruis, Vossensteert | ||
Sint-Kruis, Beukenlaan | ||
Assebroek, CVD Bussche | ||
Assebroek, Zomerstraat | ||
Assebroek, Zandtiende | ||
Sint-Kruis, Sint-Andreaslyceum | ||
Sint-Kruis, Watertoren | ||
Sint-Kruis, Keizerstraat | ||
Sint-Kruis, Kerk | ||
Sint-Kruis, Brieversweg | ||
Sint-Kruis, Mexico | ||
Sint-Kruis, Doornhut | ||
Sint-Kruis, Bachten Beukenbos | ||
Sint-Kruis, Malehoeklaan | ||
Sint-Kruis, Pijpeweg | ||
Vivenkapelle, Vierscharestraat | ||
Vivenkapelle, Vivenmolenstraat | ||
Vivenkapelle, Dorp | ||
Moerkerke, De Kroon | ||
Moerkerke, Wonderjaar | ||
Moerkerke, Weststraat | ||
Moerkerke, Visserstraat | ||
Moerkerke, Styllux | ||
Moerkerke, De Dreve | ||
Moerkerke, Kruispunt | ||
Moerkerke, Jackxenbrug | ||
Moerkerke, De Eendracht | ||
Moerkerke, De Hoorn | ||
Moerkerke, Sint-Ritakerk | ||
Moerkerke, De Stropijp | ||
Moerkerke, Weg op Middelburg | ||
Middelburg, Waterpolder | ||
Middelburg, Leiputje | ||
Middelburg, Markt | ||
Middelburg, Dorp |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf een onbekend moment, mogelijk per 10 december 2017, ging deze lijn ook op zaterdag overdag enkele ritten rijden.
Op 1 september 2021 werd de omleidingsroute in Moerkerke omgezet in de definitieve route.
Halte | ||
Moerkerke, Styllux | ||
Moerkerke, Plaats | ||
Moerkerke, Nieuw Dorp | ||
Moerkerke, Kruispunt |
Op 1 juli 2023 werd de tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd lijn 62 hernummerd naar lijn 80.