Lijn 59 Dokkum Aalsumerpoort - Leeuwarden Autobusstation
Voormalige buslijn 59 | |
Vervoerder(s) | NOF |
Regio | Noord-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 7 november 1970 |
Opvolger(s) | 59 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 59 reed van Dokkum via Murmerwoude, Veenwouden, Bergum, Suameer, Garyp, Wartena en Wergea naar Leeuwarden.
Dienstregeling
- Naast de ritten die over het gehele traject reden, waren er ook ritten tussen Dokkum en Veenwouden. Hierdoor was er tussen die plaatsen een halfuursdienst.
- Op zondag reden er tussen Dokkum en Veenwouden 12 ritten per richting.
Route
Halte | ||
Dokkum, Aalsummerpoort | ||
Dokkum, Woudpoort | ||
Dokkum, Woudweg | ||
Dokkum, Dockaheem | ||
Dokkum, Sionsberg | ||
Dokkum, Politiebureau | ||
Dokkum, Tolhuis | ||
Murmerwoude, Kruisweg | ||
Murmerwoude, Badhuisweg | ||
Murnerwoude, Willemstraat | ||
Broeksterwoude, Hoofdweg | ||
De Valom, De Breedte | ||
De Valom, De Valom | ||
Bovenweg, Bovenweg | ||
Veenwouden, Oosteind | ||
Veenwouden, De Stins | ||
Veenwouden, Stinsweg | ||
Veenwouden, Station | ||
Veenwouden, De Swette | ||
Quatrebras, Noord | ||
Quatrebras, Zuid | ||
Burgum, Huisterheide | ||
Burgum, Noordersingel | ||
Burgum, Viersprong | ||
Suameer, De Koekoek | ||
Suameer, Achterweg | ||
Garijp, Centrum | ||
Wartena, Weg naar Eernewoude | ||
Wartena, Hoofdstraat | ||
Wartena, Scheepswerf Bijlsma | ||
Warga, Leeuwarderweg | ||
Warga, Kerkbuurt | ||
Warga, Leeuwarderweg | ||
Swichum, Wergeasterdyk | ||
Goutum, Yndijk | ||
Goutum, Viersprong | ||
Leeuwarden, Overijselselaan | ||
Leeuwarden, Verlengde Schrans | ||
Leeuwarden, Schrans | ||
Leeuwarden, Station |