Lijn 568 Nivelles Grand Place - Fleurus Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 568 in België | |
Vervoerder(s) | Cardona et Deltenre i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Brabant-Wallon |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 568 rijdt van Nivelles via Thines, S.D. Avelines, Marbais, Wagnelée en Saint-Amand naar Fleurus.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag wordt tussen station Nivelles en station Fleurus gereden. In de spitsuren buiten vakanties worden veel afwijkende routes gereden.
- Op zaterdagochtend wordt in Nivelles van/naar het Grand Place gereden via het Place Lalieux.
- Op zaterdag valt soms een gat van 2 uur in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Nivelles, Collège | ||
Nivelles, Grand Place | ||
Nivelles, Place du Souvenir | ||
Nivelles, Place de Lalieux | ||
Nivelles, Faubourg de Bruxelles | ||
Nivelles, Rue L. Delvaux | ||
Nivelles, Rue du Paradis | ||
Nivelles, Institut Technique | ||
Nivelles, Ecole Enfant Jésus | ||
Nivelles, Rue L. Delvaux | ||
Nivelles, Rue des Bruxelles | ||
Nivelles, Gare | ||
Nivelles, Aiglon | ||
Nivelles, Avenue du Centinaire | ||
Nivelles, Pharmacie Militaire | ||
Nivelles, Artisanat | ||
Nivelles, d'Hondt | ||
Thines, Village | ||
Nillves, Rue de Namur 97 | ||
Houtain-le-Val, Garage | ||
Houtain-le-Val, Village | ||
Houtain-le-Val, Route de Loupoigne | ||
Loupoigne, Loncée | ||
Loupoigne, Ecoles | ||
Loupoigne, Village | ||
Gennape, Pave Saint-Joseph | ||
Genappe, La Bastide | ||
Baisy-Thy, Staca | ||
Baisy-Thy, Chemin Sainte-Anne | ||
Baisy-Thy, Dernier Patard | ||
Baisy-Thy, Stock Américain | ||
Baisy-Thy, Chemin du Pontail | ||
Baisy-Thy, Quatre Bras | ||
Sart-Dames-Avelines, Chemin de Piraumont | ||
Sart-Dames-Avelines, Route de Frasnes | ||
Sart-Dames-Avelines, Maison du Peuple | ||
Sart-Dames-Avelines, Cabine | ||
Sart-Dames-Avelines, Bas Jaune | ||
Sart-Dames-Avelines, Route de Villers-Perwin | ||
Marbais, Route de Tilly | ||
Marbais, Village | ||
Marbais, Rue Lorrain | ||
Marbais, Maison Communale | ||
Marbais, Ferme Jouerie | ||
Marbais, Chaussée de Namur | ||
Marbisoux, Rue Catalogne | ||
Marbisoux, Église | ||
Marbais, La Chapelle | ||
Wagnelée, Chassart Usines | ||
Wagnelée, Rue de la Station | ||
Wagnelée, Place Communale | ||
Wagnelée, Maison Communale | ||
Wagnelée, Debatty | ||
Saint-Amand, Longpré | ||
Saint-Amand, Rue des Brasseurs | ||
Saint-Amand, Monument | ||
Brye, Les Fontaines | ||
Brye, Village | ||
Brye, Carrefour | ||
Saint-Amand, Pont de Ligny | ||
Saint-Amand, Chapelle des 7 Douleurs | ||
Saint-Amand, Ferme Malonne | ||
Saint-Amand, Eglise | ||
Fleurus, Dieu de Piété | ||
Fleurus, Carrefour | ||
Fleurus, Champs Elysées | ||
Fleurus, Centre | ||
Fleurus, Athénée | ||
Fleurus, Rue du Gazomètre | ||
Fleurus, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 14 december 2014 verviel de route naar Rosseignies en Petit-Roeulx-lez-Nivelles.
Halte | ||
Rosseignies, Eglise | ||
Rosseignies, Chapelle | ||
Rosseignies, Carrefour | ||
Petit-Roeulx, Rue du Marais | ||
Petit-Roeulx-lez-Nivelles, Mansart | ||
Petit-Roeulx-lez-Nivelles, Place | ||
Petit-Roeulx-lez-Nivelles, Grinfaux | ||
Petit-Roeulx-lez-Nivelles, Rue du Village | ||
Petit-Roeulx-lez-Nivelles, Cramat | ||
Petit-Roeulx-lez-Nivelles, Luxensart | ||
Nivelles, Barrière Péton | ||
Nivelles, La Palette | ||
Nivelles, Allée du Sablon | ||
Nivelles, Collège |
Op 1 september 2021 werd de route in Nivelles aangepast, alwaar voortaan via een snellere route naar de provincialeweg wordt gereden. Hierbij kwamen de haltes Val Riant en Cité Maillebotte te vervallen en wordt op twee nieuwe haltes gestopt.
Halte | ||
Nivelles, Gare | ||
Nivelles, Cité Maillebotte | ||
Nivelles, Val Riant | ||
Nivelles, Pharmacie Militaire |