Lijn 551 Bonn Hauptbahnhof - Troisdorf Bahnhof
Buslijn 551 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Nacht | 1x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 551 rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Beuel, Bonn Schwarzrheindorf, Troisdorf Bergheim, Troisdorf Eschmar, Troisdorf Sieglar, Troisdorf Kriegsdorf, Troisdorf Rotter See en Troisdorf Oberlar naar Troisdorf Stadtmitte.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie ca circa 21:00 uur afgebouwd naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt de frequentie na circa 9:00 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag na circa 8:00 uur van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas-Mann-Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Bertha-von-Suttner-Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Konrad-Adenauer-Platz | ||
Bonn, Am Köppekreuz | ||
Bonn, Stiftsstraße | ||
Bonn, Siegaue | ||
Troisdorf, Fährhaus | ||
Troisdorf, Breite Straße | ||
Troisdorf, Bergheim Müllekovener Straße | ||
Troisdorf, Müllekoven | ||
Troisdorf, Bergheimer Straße | ||
Troisdorf, Eschmar Kirche | ||
Troisdorf, Im Kirchtal | ||
Troisdorf, Flachtenstraße | ||
Troisdorf, Rathausstraße | ||
Troisdorf, Herder Weg | ||
Troisdorf, Akazienweg | ||
Troisdorf, Offenbachstraße | ||
Troisdorf, Händelstraße | ||
Troisdorf, Westfalenstraße | ||
Troisdorf, Hannoversche Straße | ||
Troisdorf, Sieglar Schulzentrum/Schwabenweg | ||
Troisdorf, Im Zehntfeld | ||
Troisdorf, Haberstraße | ||
Troisdorf, Schützenstraße | ||
Troisdorf, Oberlar Friedhof | ||
Troisdorf, Oberlarer Platz | ||
Troisdorf, Oberlar Kirche | ||
Troisdorf, Rathaus | ||
Troisdorf, Wilhelmstraße | ||
Troisdorf, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 werd de route in Bonn gewijzigd. Voortaan werd niet langer door Graurheindorf en Castell gereden maar via Beuel en Schwarzrheindorf. Tevens werd de frequentie van maandag tot en met zaterdag verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag en in de avonduren van 1x/uur naar 2x/uur. Als laatste werden in de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag nachtritten aan de dienstregeling toegevoegd.
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas-Mann-Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Bertha-von-Suttner-Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Opernhaus | ||
Bonn, Sandkaule/Bertha-von-Suttner-Platz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz | ||
Bonn, Beethovenhalle und SWB | ||
Bonn, An der Esche | ||
Bonn, Nordstraße | ||
Bonn, Augustinum | ||
Bonn, Pädagogische Fakultät | ||
Bonn, Bataverweg | ||
Bonn, Friesenweg | ||
Bonn, Werftstraße | ||
Bonn, Heinrich-Hertz-Europakolleg | ||
Bonn, Siegaue |
Op 11 december 2022 werd de dienstregeling uitgebreid. Voortaan werd de gehele week gedurende de nacht 1x/uur de gehele route gereden in plaats van alleen op vrijdag- en zaterdag nacht tot circa 4:00 uur. Tegelijkertijd werd de halte Am Köppekreuz aan de route toegevoegd. Tevens werd de halte Flachtenstraße/Krankenhaus hernoemd in Flachtenstraße, de halte Bremer Straße in Westfalenstraße en de halte Rotter See in Hannoversche Straße.