Lijn 46 Den Haag Station S.S. - Leiden Station
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Haaglanden, Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1966/1967 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zaterdagavond | 2x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Zondagavond | 4x/uur |
Lijn 46 reed van Den Haag via Voorburg, Leidschendam en Voorschoten naar Leiden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Station S.S. | ||
Den Haag, Leidsestraatweg | ||
Voorburg, Station/Rotonde | ||
Leidschendam, Damlaan | ||
Voorschoten, Centrum | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.