Lijn 446 Essen College - Oostmalle Busstation
(Doorverwezen vanaf Lijn 446 Oostmalle Busstation - Essen College (2016))
Voormalige buslijn 446 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. februari 2016 t/m ... |
Voorganger(s) | 446 |
Opvolger(s) | 446 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1-2x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 446 reed van Essen via Achterbroek, Wuustwezel, Loenhout, Brecht, Sint-Lenaarts en Wetsmalle naar Oostmalle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit van Brecht Biest naar Essen College en reed één rit van Nieuwmoer Spreeuwstraat naar Oostmalle Kapel RMS.
- In de middagspits reed één rit van Oostmalle Busstation naar Nieuwmoer Dorpplaats, één rit van Essen Station naar Wuustwezel Dorp en één rit van Essen College naar Brecht.
- Op woensdagmiddag twee ritten van Essen naar Brecht, waarvan één bij het station begon en via de Sint-Antoniuskerk reed en één die bij Essen College begon. Daarnaast reed nog een rit van Oostmalle Busstation naar Nieuwmoer Dorpplaats.
Route
Halte | ||
Essen, College | ||
Essen, Heemhuis | ||
Essen, Station | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Sint-Antoniuskerk | ||
Essen, Sint-Antoniusstraat | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Bibliotheek | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Sint-Jozef | ||
Essen, Mariaberg | ||
Essen, Sint-Jozef | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Gemeentehuis | ||
Essen, Spijker | ||
Essen, Rijkmakerslaan | ||
Nieuwmoer, Grens Essen | ||
Nieuwmoer, Boentbosch | ||
Nieuwmoer, Kapel | ||
Nieuwmoer, Dorpplaats | ||
Nieuwmoer, Spreeuwstraat | ||
Nieuwmoer, Holleweg | ||
Nieuwmoer, Darm | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekstraat | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekhoeve | ||
Achterbroek, Huis Maes | ||
Achterbroek, Handelaar | ||
Achterbroek, Kapelleke | ||
Achterbroek, Leyterstraat | ||
Achterbroek, Duffelaarstraat | ||
Wuustwezel, Zuymoeren | ||
Wuustwezel, Witgoorsebaan | ||
Wuustwezel, Sint-Godelievestraat | ||
Wuustwezel, Sint-Willibrordusstraat | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Guido Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stelplaats | ||
Loenhout, Donkweg | ||
Loenhout, Steenweg Neerven | ||
Loenhout, Bareelstraat | ||
Loenhout, Kerk | ||
Loenhout, Begraafplaats | ||
Loenhout, Weehagenweg | ||
Brecht, Sint-Lenaartsebaan | ||
Brecht, Oude Veldstraat | ||
Brecht, Wemersweg | ||
Brecht, Biest | ||
Brecht, Gemeentehuis | ||
Brecht, Hendrik Schoofsstraat | ||
Brecht, Duivelstraatje | ||
Brecht, Kanaallaan | ||
Sint-Lenaarts, Bremstraat | ||
Sint-Lenaarts, Wijkschool Klein Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Kruispunt Klein Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Groot Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Paaltjesdreef | ||
Westmalle, Oude Molenstraat | ||
Westmalle, Mariagaarde | ||
Westmalle, Kerk | ||
Westmalle, Sint-Jan Berchmans | ||
Westmalle, Schaggeleweg | ||
Westmalle, Zandstraat | ||
Westmalle, Kapelstraat | ||
Oostmalle, Steenovenstraat | ||
Oostmalle, Maris Stella | ||
Oostmalle, Busstation | ||
Oostmalle, Lierselei | ||
Oostmalle, Kapel RMS |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond op een onbekend moment, vermoedelijk rond de jaarwisseling 2015/2016.
Op een eveneens onbekend moment vervielen alle routevarianten en ging lijn 446 voortaan één rit in de schoolrichting rijden tussen Nieuwmoer en Oostmalle.