Lijn 445 Waremme, Athénée - Place Longchamps
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 445 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Jonckheere Transit 2000 |
Rijdt sinds | 1 april 2013 |
Voorganger(s) | 45c |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 445 rijdt van Waremme via Bettincourt terug naar Waremme.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Waremme Athénée naar Waremme Place Longchamps: één snelle rit en één langzame rit.
- In de middagspits, maar niet op woensdag, rijdt één rit van Bettincourt École Communale naar Waremme Athénée.
- Het rondje via Waremme Cité Hartenge wordt altijd in dezelfde richting gereden.
- Deze lijn wordt gereden door TEC Depot Omal.
Route
Halte | ||
Waremme, Athénée | ||
Waremme, Avenue Emile Vandervelde | ||
Waremme, Porte de Liège | ||
Waremme, Rue des Moissons | ||
Waremme, Cité des Longs Prés | ||
Waremme, Cité Hartenge | ||
Waremme, Rue des Pervenches | ||
Waremme, École Champanette | ||
Waremme, Rue Visigath | ||
Waremme, Restaurant "Vieux Pont" | ||
Waremme, Rue Haute Wegge | ||
Waremme, Rue des Alouettes | ||
Waremme, Rue des Alouettes | ||
Waremme, Rue Haute Wegge | ||
Waremme, Rue de la Costale | ||
Waremme, Champignonnerie | ||
Bettincourt, Rue Mouhin | ||
Bettincourt, École Communale | ||
Bettincourt, Rue des Betto | ||
Bettincourt, Rue Mouhin | ||
Waremme, Champignonnerie | ||
Waremme, Rue Haute Wegge | ||
Waremme, Rue des Alouettes | ||
Waremme, Al Wilade | ||
Waremme, Rue des Alouettes | ||
Waremme, Rue Haute Wegge | ||
Waremme, Rue des Prés 109 | ||
Waremme, Place Longchamps | ||
Geschiedenis
Op 1 april 2013 werd lijn 45c hernummerd naar lijn 445.