Lijn 41 Aachen, Uniklinik - Verlautenheide Waldstraße
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 41 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAGsub |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Aachen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G Scania Citywide G |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 46 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 rijdt van Aachen Uniklinik via West, Ponttor, Stadtmitte, Kalkofen en Haaren naar Verlautenheide.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 1x/uur gereden van Uniklinik naar Bushof en 1x/uur van Verlautenheide Waldstraße naar Aachen Bushof met een één rit die doorrijdt naar Uniklinik. Daarnaast rijden er extra ritten van Verlautenheide Waldstraße naar Aachen Bushof.
- In de middagspits wordt 1x/uur gereden van Aachen Bushof naar Verlautenheide en 1x/uur van Verlautenheide Waldstraße naar Uniklinik.
- Op zaterdag wordt overdag 1x/uur gereden tussen Aachen Bushof en Verlautenheide Waldstraße. Er valt hierbij tweemaal een gat van twee uur in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Aachen, Uniklinik | ||
Aachen, Worringerweg | ||
Aachen, Wendlingweg | ||
Aachen, Rabentalweg (Mensa Vita) | ||
Aachen, Wilfried-König-Straße | ||
Aachen, Maria-Lipp-Straße | ||
Aachen, Floriansdorf | ||
Aachen, Hörn Brücke | ||
Aachen, Gewerbegebiet Schlottfeld | ||
Aachen, Süsterau | ||
Aachen, Europadorf | ||
Aachen, Süsterfeld | ||
Aachen, Westbahnhof | ||
Aachen, Audimax | ||
Aachen, Ponttor | ||
Aachen, Driescher Gässchen (Technische Hochschule) | ||
Aachen, Minoritenstraße | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Blücherplatz | ||
Aachen, Ludwig Forum | ||
Aachen, Talbot | ||
Aachen, Liebigstraße | ||
Aachen, Prager Ring | ||
Aachen, Haaren Markt | ||
Aachen, Haaren Tonbrennerstraße | ||
Aachen, Verlautenheide Endstraße | ||
Aachen, Quinx | ||
Aachen, Im Reichswald | ||
Aachen, Großheidstraße | ||
Aachen, Kelmesbergweg | ||
Aachen, Verlautenheide Waldstraße |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd het lijnennet in Aachen opnieuw vormgegeven. Lijn 46 werd vernummerd naar lijn 41, waarbij het traject tussen Walheim en Bushof volledig kwam te vervallen. Nieuw was het traject tussen Bushof en Uniklinik, hiermee werd een nieuwe directe verbinding aangeboden.