Lijn 408
Concessiekaart - Concessietabel - OV-autoriteiten - Vervoerders - Huisstijlen - Naslagwerk - Grensoverschrijdend OV - Tijdelijke lijnen - Voormalige ov-lijnen in NL - Treinstations - Busstations - Bus- & tramhaltes - Metrostations - Sneltramhaltes - Buurtbussen - Snelbussen - Nachtbussen - Treinseries Nederland - Treinseries België - Dienstregelingen - Dienstregeling naar jaar - Winterdienstregeling - Deelfietssystemen - Vragen? OV Vraagbaak
Zoek alle lijnen op de wiki op lijnnummer - Lijnoverzichten met huidige Nederlandse lijnen: 0-4 | 5-9 | 10-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60-69 | 70-79 | 80-89 | 90-99 | 100-149 | 150-199 | 200-249 | 250-299 | 300-349 | 350-399 | 400-449 | 450-499 | 500-549 | 550-599 | 600-649 | 650-699 | 700-749 | 750-799 | 800-899 | 900-999 | 1000+ | ABC
|
398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 ↔ 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 |
Nederlandse lijnen 408: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in Nederland (ook grensoverschrijdende lijnen).
Belgische en Duitse lijnen 408: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in België en Duitsland die een artikel op deze wiki hebben.
De tabellen met voormalige lijnen zijn niet compleet.
Inhoud
Klik op de pijltjes om te sorteren op route, lijnsoort (formule), vervoerder of concessie.
Huidige lijnen
Nederland
België
Route | Vervoerder | Bassin/Regio | ||
---|---|---|---|---|
408 | Zandhoven - Zoersel - Oostmalle - Rijkevorsel - Hoogstraten | Schoolbus |
De Lijn | Antwerpen |
Duitsland
Er zijn geen lijnen bekend.
Voormalige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
408 | Bunde - Brommelen | Belbus |
Arriva | concessie Limburg (2017-2031) | 11 december 2016 t/m 9 december 2017 |
408 | Egmond aan Zee - Egmond a/d Hoef - Heiloo | Buurtbus |
Connexxion | concessie Noord-Holland Noord (2003-2008) | ... t/m 13 december 2008 |
408 | Eindhoven Station - Waalre Bejaardenhuis | Stadsbus |
Hermes | concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven | 14 december 2008 t/m 18 april 2009 |
408 | Nijmegen: Hatert → Heyendaal → Wedren | Vierdaagsebus |
Breng (Hermes) | concessie Arnhem Nijmegen (2013-2026) | Vierdaagse 2009 t/m 2019 |
408 | Zeist → De Bilt → Utrecht: Centrum → Centraal Station → Tolsteeg → Hoograven → Lunetten → Hoograven → Tolsteeg | Nachtbus |
Connexxion | concessie Regiovervoer Utrecht | Tot december 2009 |
België
Er zijn geen lijnen bekend.
Duitsland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
408 | Erkelenz: Stadtmitte (- Oerath) - Wegberg: Holtum - Uevekoven - Stadtmitte - Harbeck - Rickelrath - Merbeck - Niederkrüchten: Ortsmitte | Streekbus |
Westsub | verkeersverbond AVV | ... t/m 12 december 2020 |