Lijn 39A Rotterdam Zuidplein - Oud Beijerland Rembrandtstraat
Voormalige buslijn 39A | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Rotterdam, Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 25 augustus 1979 |
Opvolger(s) | 39A |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 39A reed van Rotterdam via Heinenoord en Goidschalxoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Heinenoord, Heinenoord | ||
Goidschalxoord, Goidschalxoord | ||
Oud-Beijerland, Julianastraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Mariniersweg | ||
Oud-Beijerland, Rembrandtstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 26 augustus 1979 werd de route van maandag t/m zaterdag overdag doorgetrokken van Oud-Beijerland naar Numansdorp via de route van de oude lijn 43. Op dit nieuwe traject ging de frequentie omhoog van 1x per 2 uur naar 1x/uur, inclusief enkele toegevoegd spitsritten. Tevens ging deze lijn ook in de vroege avonduren en op zondag 1x per 2 uur rijden tussen Rotterdam en Oud-Beijerland.