Lijn 23 Apeldoorn Station - Elburg Molendorp
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 januari 1971 t/m ... |
Voorganger(s) | 23 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/avond |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 23 reed van Apeldoorn via Vaassen, Emst, Epe en 't Harde naar Elburg.
Dienstregeling
- In de zomermaanden reden drie ritten per richting van/naar de Flevohof.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Wenum, Wenum | ||
Vaassen, Dorp | ||
Emst, Dorp | ||
Epe, Hoofdstraat | ||
Tongeren, Tongeren | ||
Oldebroek, Legerplaats | ||
't Harde, Station | ||
Elburg, Oostendorp | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Flevohof |
Geschiedenis
Op 31 januari 1971 werd de route van lijn 23 flink aangepast. De lijn ging voortaan beginnen in Apeldoorn, om vervolgens via Vaassen en Emst naar Epe te rijden en daarna de oude route weer op te pakken. De frequentie werd echter over het hele traject verlaagd naar eenmaal per 2 uur. Daarentegen gingen tijdens de zomermaanden wel ritten naar de Flevohof rijden.
Op 16 september 1971 werd de frequentie van de ritten van/naar de Flevohof echter weer verlaagd tot drie ritjes per richting, eenmaal per 2 uur.
In de dienstregeling 1973/1974 waren enkele ritten aan het begin/einde van de dag ingekort tot het traject Elburg - Epe en moesten doorgaande reizigers overstappen op lijn 12. Ook waren alle ritten op zondag vervallen.