Lijn 17 Breda Stationsplein - Fijnaart Gemeentehuis
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | West-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 september 1979 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed van Breda via Terheijden, Langeweg, Zevenbergen en Klundert naar Fijnaart. 1x/2 uur (op zondag 1x/3 uur) werd aansluiting gegeven op lijn 16 van/naar Willemstad.
Route
Routestrip incompleet
De cursieve haltenamen zijn op basis van de huidige haltenamen
Halte | ||
Breda, Stationsplein | ||
Breda, Sophiastraat | ||
Breda, Speelhuisplein | ||
Breda, Groenedijk | ||
Terheijden, Kerk | ||
Zevenbergschen Hoek | ||
Langeweg | ||
Zevenbergen, N.S | ||
Zevenbergen, "De Donk" | ||
Klundert, Gemeentehuis | ||
Fijnaart, Gemeentehuis |
Schoolroute
Deze variant werd op schooldagen gereden. 's-ochtends één rit naar Breda en in de middag één rit naar Willemstad.
Routestrip incompleet
De cursieve haltenamen zijn op basis van de huidige haltenamen
Halte | ||
Breda, Nassau-scholengemeenschap | ||
Breda, Speelhuisplein | ||
Breda, Groenedijk | ||
Terheijden, Kerk | ||
Zevenbergen, N.S | ||
Zevenbergen, "De Donk" | ||
Klundert, Gemeentehuis | ||
Fijnaart, Gemeentehuis | ||
Willemstad, Landpoort |
Geschiedenis
- De geschiedenis voor 2 september 1979 is onbekend.
- Op 2 augustus 1980 werd de frequentie in de spits verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.