Lijn 12 Almelo Station - Hardenberg Heemse
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | TET |
Regio | Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1969 t/m 1979 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 12 reed van Almelo via Vriezenveen, Westerhaar, Sibculo, Mariënberg en Bergentheim naar Hardenberg.
Dienstregeling
- Beide routes werden ongeveer 1x per 2 uur gereden.
- In de avonduren en op zondag werd uitsluitend via Bergentheim gereden. In de avonduren reden de ritten via Kloosterhaar slechts tussen Almelo en Sibculo.
Route
Halte | ||
Almelo, Station | ||
Almelo, Markt | ||
Almelo, Oranjestraat | ||
Almelo, Klokkenbelt | ||
Almelo, Oude Vriezenveenseweg | ||
Almelo, De Goede Herder | ||
Almelo, Aa-dijk | ||
Almelo, Oostermaatweg | ||
Vriezenveen, Zuideinde | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Vriezenveen, Westerveenweg | ||
Vriezenveen, Garage Schepers | ||
Vriezenveen, Kanaalbrug | ||
Westerhaar, Twistveenweg | ||
Westerhaar, Monument | ||
Westerhaar, Wollegrasstraat | ||
Westerhaar, Café v/d Veen | ||
Westerhaar, School | ||
Westerhaar, Begraafplaats | ||
Sibculo, Café Schipper | ||
Sibculo, Café Brink | ||
Sibculo, Boerderij Smeenk | ||
Beerzerveld, Altena | ||
Beerzerveld, Garage Meinderink | ||
Beerzerveld, Regelink | ||
Mariënberg, Station | ||
Mariënberg, Viersprong | ||
Bergentheim, Wegman | ||
Bergentheim, Olsman | ||
Bergentheim, Helena-hoeve | ||
Bergentheim, De Brink | ||
Sibculo, Boerendijk | ||
Sibculo, Prenger | ||
Kloosterhaar, Café Biglaar | ||
Kloosterhaar, Viersprong | ||
Kloosterhaar, Oude Vaart | ||
Kloosterhaar, Boerderij Post | ||
Bergentheim, Boerderij Horstra | ||
Bergentheim, Pannemansbos | ||
Bergentheim, Woningbouw | ||
Bergentheim, De Bijenkomst | ||
Bergentheim, Café Veenlust | ||
Bergentheim, 't Vonder | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Driesprong Brucht | ||
Hardenberg, Walramit | ||
Hardenberg, Begraafplaats | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Witte de Withstraat | ||
Hardenberg, Stadhuis | ||
Hardenberg, De Brink | ||
Hardenberg, Hessenweg | ||
Hardenberg, Europaweg (Heemse) |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1971/1972 werd station Hardenberg inmiddels in beide richtingen bediend en werden in het centrum van die plaats meer bushaltes aangedaan, in plaats van alleen de halte Stadhuis.