Lijn 121 Alkmaar Station - Hoorn Station
Voormalige buslijn 121 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Alkmaar, West-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 20.20) |
Koopavond | 1x/2 uur (tot 21.35) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 121 reed van Alkmaar via Stompetoren, Oterleek, Ursem, De Goorn, Spierdijk, Bobeldijk en Berkhout naar Hoorn.
Dienstregeling
- In de spitsuren reden enkele extra ritten, regelmatig alleen tussen Alkmaar en Ursem.
- Ook de avond- en zondagritten reden tussen Alkmaar en Ursem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Omval | ||
Stompetoren, Dorp | ||
Oterleek, Brug | ||
Ursem, Ophaalbrug | ||
Ursem, De Ruyterstraat | ||
De Goorn, Zuid-Spierdijkerweg | ||
Spierdijk, Spierdijkerweg | ||
Bobeldijk, Veldhuizerweg | ||
Berkhout, 't Wijd | ||
Berkhout, Oosteinde | ||
Hoorn, Station |