Lijn 11 Kampen, Station - Ziekenhuis
Voormalige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio | Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Kampen |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | iig. 1994 t/m 1996 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:05) |
Koopavond | 1x/uur (tot 21:05) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:05) |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur (tot 23:05) |
Lijn 11 reed van station Kampen via het Centrum, Flevowijk en Brunnepe naar het Ziekenhuis.
Route
Halte | ||
Kampen, Station | ||
Kampen, IJsselbrug | ||
Kampen, Van Heutzplein | ||
Kampen, Noordweg/Berk | ||
Kampen, Noordweg/School | ||
Kampen, Noordweg/De Riete | ||
Kampen, Troelstrasingel | ||
Kampen, Hanzelaan/Dr. Damstraat | ||
Kampen, Hanzelaan/J.H. Kokstraat | ||
Kampen, Oostzeestraat | ||
Kampen, Vijverhof | ||
Kampen, Kalmoessingel | ||
Kampen, Silene/Sterrekroos | ||
Kampen, Silene/Ereprijs | ||
Kampen, Rolklaver/Akelei | ||
Kampen, Rolklaver/Andoorn | ||
Kampen, Rolklaver/Tormentil | ||
Kampen, Amandelboom | ||
Kampen, Open Hof | ||
Kampen, Lelystraat | ||
Kampen, H. van Viandenstraat | ||
Kampen, Ziekenhuis |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 29 mei 1994 werd en reorganisatie afgerond binnen de VSN-groep; het volledige vervoersgebied van de VAD werd samengevoegd met het oostelijk deel van Centraal Nederland en de vestiging Nieuwegein van Westnederland, waarmee de nieuwe vervoersmaatschappij Midnet ontstond. Deze lijn bleef onder de nieuwe maatschappij ongewijzigd bestaan.
In deze dienstregeling werd van maandag t/m zaterdag overdag en op zondagmiddag 1x per uur gereden; op normale avonden eindigde de dienstregeling rond 20:00 en op koopavonden rond 20:00, alleen op zondagavond werd tot circa 23:00 gereden.