Categorie:Concessie Zuidoost-Fryslân en Wadden (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Concessie Zuidoost-Fryslân en Wadden (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 84 pagina’s, van in totaal 84.
1
- Lijn 1 Nes Veerhaven - Hollum Sier aan Zee (2017-2023)
- Lijn 107 Oldeberkoop Vredewoud - Appelscha Riemsoord
- Lijn 11 Drachten Transferium Oost - Akkrum Station
- Lijn 12 Buitenpost Station - Noordwolde Vlechtmuseum
- Lijn 14 Leeuwarden Station - Assen Station
- Lijn 17 Heerenveen Station - Oosterwolde Busstation
- Lijn 19 Drachten Transferium Oost - Steenwijk Station
- Lijn 19 Noordwolde Vlechtmuseum - Steenwijk Station
- Lijn 19 Noordwolde Vlechtmuseum - Steenwijk Station (2016-2018)
2
- Lijn 211 Nij Beets Domela Nieuwenhuisweg - Akkrum Station
- Lijn 212 Buitenpost Station - Drachten Transferium Oost
- Lijn 213 Feanwâlden Station - Surhuisterveen Torenplein
- Lijn 216 Oldeberkoop Provincialeweg - Oosterwolde Busstation
- Lijn 217 Noordwolde Vlechtmuseum - Oosterwolde Busstation
- Lijn 219 Gorredijk Busstation - Noordwolde Vlechtmuseum
- Lijn 223 Heerenveen Station - Nij Beets Domela Nieuwenhuisweg
- Lijn 224 Tijnje Rolbregedyk - Drachten Van Knobelsdorffplein
4
- Lijn 400 Gerkesklooster
- Lijn 401 Stroobos
- Lijn 402 Twijzel
- Lijn 403 Twijzelerheide
- Lijn 420 Garyp
- Lijn 421 Garyp
- Lijn 422 Earnewâld
- Lijn 423 Earnewâld
- Lijn 424 Heechsân
- Lijn 425 Eastermar
- Lijn 426 Eastermar
- Lijn 427 Jistrum
- Lijn 428 Jistrum
- Lijn 429 Suwâld
- Lijn 440 De Tike
- Lijn 441 De Tike
- Lijn 442 De Veenhoop
- Lijn 443 De Veenhoop
- Lijn 444 Goëngahuizen
- Lijn 445 Kortehemmen
- Lijn 446 Oudega
- Lijn 447 Oudega
- Lijn 448 Rottevalle
- Lijn 449 Rottevalle
- Lijn 450 Smalle Ee
- Lijn 455 Drachten
- Lijn 460 Hemrik
- Lijn 461 Hemrik
- Lijn 462 Jonkerslân
- Lijn 463 Jonkerslân
- Lijn 464 Lippenhuizen
- Lijn 465 Luxwoude
- Lijn 466 Luxwoude
- Lijn 467 Terwispel
- Lijn 481 Bontebok
- Lijn 482 Bontebok
- Lijn 483 Katlijk
- Lijn 484 Nieuweschoot
- Lijn 485 Oranjewoud
- Lijn 486 Terband
5
- Lijn 500 Fochteloo
- Lijn 501 Haule
- Lijn 502 Langedijke
- Lijn 503 Ravenswoud
- Lijn 514 Drachten, Van Knobelsdorffplein - Ziekenhuis Poli
- Lijn 520 De Hoeve
- Lijn 521 Langelille
- Lijn 522 Munnekeburen
- Lijn 523 Nijeholtpade
- Lijn 524 Nijeholtwolde
- Lijn 525 Nijelamer
- Lijn 526 Nijetrijne
- Lijn 527 Oldeholtwolde
- Lijn 528 Oldelamer
- Lijn 529 Oldetrijne
- Lijn 530 Scherpenzeel
- Lijn 531 Slijkenburg
- Lijn 532 Sonnega
- Lijn 533 Spanga
- Lijn 534 Ter Idzard
- Lijn 535 Zandhuizen
- Lijn 536 Zandhuizen
- Lijn 55 Drachten Van Knobelsdorffplein - Dokkum Busstation
- Lijn 584 Drachten Transferium Oost - Assen Station (2019-2021)