Treinserie 10 (1975/1976)
Treinserie 10 in 1975/1976
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Köln Hbf - München Hbf |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1975/1976 |
Materieel | Getrokken rijtuigen |
Treinsoort | TEE |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | Trans-Europ-Express Rembrandt |
Treinserie 10 was in de dienstregeling 1975/1976 het dagelijkse TEE-treinpaar Rembrandt tussen Amsterdam, Köln, Stuttgart en München.
TEE-treinen hadden alleen eersteklasrijtuigen en reservering was verplicht.
Traject
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Utrecht CS | ||
Arnhem | ||
Emmerich | ||
Duisburg Hbf | ||
Düsseldorf Hbf | ||
Köln Hbf | ||
Bonn Hbf | ||
Koblenz Hbf | ||
Mainz Hbf | ||
Mannheim Hbf | ||
Heidelberg Hbf | ||
Stuttgart Hbf | ||
Ulm Hbf | ||
Augsburg Hbf | ||
München Hbf |
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 10
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1972/1973 | Intercity | 1x/uur | Groningen / Leeuwarden - Rotterdam CS / Den Haag SS | NS | Stopte beperkt te Haren. |
1973/1974 | Intercity | 1x/uur | Groningen / Leeuwarden - Rotterdam CS / Den Haag SS | NS | Stopte beperkt te Haren. |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 10
- Dienstregeling 1975/1976
- Station Amsterdam Centraal
- Station Utrecht Centraal
- Station Arnhem Centraal
- Station Emmerich
- Station Duisburg Hbf
- Station Düsseldorf Hbf
- Station Köln Hbf
- Station Bonn Hbf
- Station Koblenz Hbf
- Station Mainz Hbf
- Station Mannheim Hbf
- Station Heidelberg Hbf
- Station Stuttgart Hbf
- Station Ulm Hbf
- Station Augsburg Hbf
- Station München Hbf
- Dienstregeling Rhijnspoorweg