Lijn 9 Eindhoven Station NS - Son en Breugel Brabantlaan
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 6 januari 2002 t/m 14 december 2003 |
Voorganger(s) | 9 |
Opvolger(s) | 9, 109 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 9 reed van station Eindhoven via de Boschdijk en Ekkersrijt naar Son en Breugel, met een grote lus door beide dorpskernen en een kleine keerlus in de Sonse wijk De Gentiaan. De eerste drie ritten doordeweeks, en de eerste twee ritten in het weekend richting Son, Brabantlaan beginnen pas bij Son, Wilhelminalaan.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, De Vriesstraat | ||
Eindhoven, Gemmastraat | ||
Eindhoven, Wattstraat | ||
Eindhoven, Pastoor van Arslaan | ||
Eindhoven, Philips Nederland | ||
Eindhoven, Grote Beek | ||
Eindhoven, Boschdijk | ||
Eindhoven, Stedelijk College | ||
Eindhoven, Autowijk | ||
Eindhoven, Castiliëlaan | ||
Ekkersrijt, PTT Telecom Son | ||
Ekkersrijt, Science Park | ||
Ekkersrijt, Meubelplein | ||
Ekkersrijt, Ekkersrijt | ||
Son, Houtens | ||
Son, De Bontstraat | ||
Son, 17 Septemberplein | ||
Son, Wilhelminalaan | ||
Breugel, Veerstraat | ||
Breugel, Brouwerstraat | ||
Breugel, Van den Elsenstraat | ||
Breugel, Sterrenbeeldenlaan | ||
Breugel, Kometenlaan | ||
Breugel, Pallaspad | ||
Breugel, Piet Heinlaan | ||
Son, Gentiaanlaan | ||
Son, Rembrandtstraat | ||
Son, Afrikalaan | ||
Son, Richellaan | ||
Son, Brabantlaan |