Lijn 956 Oberhausen, Wehrstraße - Goerdelerstraße
Buslijn 956 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAG |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 956 rijdt van Oberhausen Dümpten via Hauptbahnhof, Schloss en Sterkrade naar Biefang.
Dienstregeling
- Doordeweeks na 21:00 uur en op zaterdag na circa 20:00 uur wordt de frequentie afgebouwd naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Wehrstraße | ||
Oberhausen, Niederrhein Kolleg | ||
Oberhausen, Dümpterkamp | ||
Oberhausen, Rolanddamm | ||
Oberhausen, Sanderstraße | ||
Oberhausen, Feldmannstraße | ||
Oberhausen, Alsenstraße | ||
Oberhausen, Blücherplatz | ||
Oberhausen, Marktstraße | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, Rathaus | ||
Oberhausen, Marienkirche | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Schloss Oberhausen | ||
Oberhausen, Emschertalbahn | ||
Oberhausen, Zweigstraße | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Johanniter Krankenhaus | ||
Oberhausen, Emdenstraße | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Hirsch Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof | ||
Oberhausen, Hagedornstraße | ||
Oberhausen, Roßbachstraße | ||
Oberhausen, Hegerfeldstraße | ||
Oberhausen, Biefangstraße | ||
Oberhausen, Weidenstraße | ||
Oberhausen, Rathenauplatz | ||
Oberhausen, Von Ossietzky Straße | ||
Oberhausen, Goerdelerstraße |
Geschiedenis
Op 4 oktober 2015 werd de route tussen het Ziesakplaza en het Hauptbahnhof aangepast. Er werd via het John Lennon Platz gereden in plaats van via de haltes Theater en Marienkirche.
Op 9 juni 2019 werd de route gewijzigd tussen het Hauptbahnhof en Sterkrade. Voortaan werd niet langer via Osterfeld gereden, maar vanaf Schloss Oberhausen via het Johanniter Krankenhaus naar Sterkrade, waarmee de route van lijn 957 werd overgenomen. Tevens werden de haltes Rathaus en Marienkirche bediend in plaats van de halte John Lennon Platz. De bediening van de halte John Lennon Platz werd overgenomen door lijn 966. Als laatste werd de halfuursdienst gedurende de doordeweekse avonduren verlengd tot circa 21:00 uur.
Halte | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, John Lennon Platz | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Schloss Oberhausen | ||
Oberhausen, OLGA Park | ||
Oberhausen, Wittekindstraße | ||
Oberhausen, Osterfeld Mitte | ||
Oberhausen, Zeche Osterfeld | ||
Oberhausen, Kapellenstraße | ||
Oberhausen, Heidekirche | ||
Oberhausen, Gute Straße | ||
Oberhausen, Hüttestraße | ||
Oberhausen, Stemmerstraße | ||
Oberhausen, Elly Heuss Knapp Stiftung | ||
Oberhausen, Dreilinden | ||
Oberhausen, Hirsch Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof |