Lijn 93 Grave Busstation - Oss Station
Voormalige buslijn 93 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Regio | Noordoost-Brabant |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1982 t/m 28 mei 1983 |
Voorganger(s) | 17 |
Opvolger(s) | 93 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1 rit per richting |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2uur |
Lijn 93 reed van Grave via Reek, Schaijk, Herpen en Berghem naar Oss.
Dienstregeling
- Op maandag tot en met zaterdag reed de voorlaatste rit vanuit Oss tot aan Schaijk, Gemeentehuis, en van daaruit direct weer terug naar Oss.
- Op zondag reed de laatste rit Oss-Grave tussen Schaijk en Velp via de Rijksweg (N324) en dus niet door de kern van Reek.
Route
Halte | ||
Grave, Autobusstation | ||
Grave, Stoofweg | ||
Velp, Kazerne | ||
Velp, Binckhof | ||
Reek, Heytmorgen | ||
Reek, Verbindingsweg | ||
Reek, Kerk | ||
Reek, School | ||
Reek, Kruisbeeld | ||
Schaijk, Waterstraat | ||
Schaijk, Scheisestraat | ||
Schaijk, Waalstraat | ||
Schaijk, Gemeentehuis | ||
Schaijk, Runstraat/Bowling | ||
Schaijk, Runstraat 53 | ||
Herpen, Geysbers | ||
Herpen, De Heuvels | ||
Herpen, Café De Sport | ||
Herpen, Van Rossum | ||
Herpen, Buunderstraat | ||
Herpen, Café Van Brakel | ||
Berghem, Koolwijksestraat | ||
Berghem, Overweg | ||
Berghem, Molenweg | ||
Berghem, Hoessenboslaan | ||
Berghem, Harenseweg | ||
Berghem, Café Den Brok | ||
Berghem, Lindeboom | ||
Berghem, Kerk | ||
Oss, Café Halfweg | ||
Oss, Berghemseweg 166 | ||
Oss, Berghemseweg 88 | ||
Oss, Visserskerk | ||
Oss, Centrum V&D | ||
Oss, Station NS |
Geschiedenis
Lijn 93 ging van start op 23 mei 1982 en was in feite de voortzetting van lijn 17, die dezelfde route en dienstregeling reed.
In de dienstregeling van 3 juni 1984 was het traject Grave - Schaijk alweer komen te vervallen.