Lijn 79 Arnhem Centraal Station - Doetinchem OV-station
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 79 reed van Arnhem rechtstreeks over de A348 naar Doetinchem.
Dienstregeling
- In Arnhem stopte de bus voornamelijk op de belangrijkste haltes, tussen Drempt en Doetinchem werd slechts op enkele haltes gestopt.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemplein | ||
Arnhem, Velperplein/Van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Station Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan (AKZO) | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huyghenslaan | ||
Arnhem, Vondellaan | ||
Arnhem, Zuilenstein/HAN-complex | ||
Arnhem, Middachtensingel | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Hoog Keppel, Burg. Vrijlandweg | ||
Laag Keppel, Gouden Leeuw | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Erdbrinkplein | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, OV-station |