Lijn 71 Ringlijn Emmeloord, Busstation - Emmeloord-West
Voormalige buslijn 71 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | oa. Den Oudsten Alliance, Berkhof Duvedec, Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur (tot 23.00 uur)' |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 71 was een stadsdienst in Emmeloord die gereden werd door bussen die binnenkwamen als lijn 71, 75 of 78. Hij reed van het Busstation via het Ziekenhuis en Emmeloord-West weer naar het Busstation.
Route
Halte | ||
Emmeloord, Busstation | ||
Emmeloord, Ziekenhuis | ||
Emmeloord, Oude Vlie | ||
Emmeloord, Revelsant | ||
Emmeloord, Maastraat | ||
Emmeloord, Pilotenweg | ||
Emmeloord, Maastraat | ||
Emmeloord, Europalaan | ||
Emmeloord, Moerasandijviestraat | ||
Emmeloord, Busstation |