Lijn 71 Haarlem Winkelcentrum Schalkwijk - IJmuiden Velserduinplein
Voormalige buslijn 71 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1975 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 71 reed van Haarlem via Heemstede, Haarlem, Overveen, Bloemendaal en Santpoort naar IJmuiden.
Route
Niet compleet
Halte | ||
Haarlem, Winkelcentrum Schalkwijk | ||
Haarlem, Sint E. Gasthuis | ||
Haarlem, Laan van Angers | ||
Heemstede, Diaconessenhuis | ||
Heemstede, Station Heemstede-Aerdenhout | ||
Haarlem, Hoofdkantoor NZH | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Haarlem, Station | ||
Overveen, A. Stoopplein | ||
Bloemendaal, Vijverweg | ||
Bloemendaal, Joh. Verhulstweg | ||
Santpoort, Provinciaal Ziekenhuis | ||
Santpoort, Willem de Zwijgerlaan | ||
Santpoort, Santpoortsedreef | ||
Driehuis, v/d Vondellaan | ||
IJmuiden, Plein 1945 | ||
IJmuiden, Velserduinplein |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd de route verlengd vanuit Santpoort naar IJmuiden-zuidoost, waar een nieuw eindpunt gecreëerd werd bij het Velserduinplein. De dienstregeling en route tot Santpoort bleven verder ongewijzigd.