Lijn 667 Ommen Haven West - Zwolle Rieteweg
Voormalige buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | (Gebo Tours i.o.v.) Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador MAN Lion's City |
Periode | ... t/m 13 december 2014 |
Opvolger(s) | 667 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 667 reed van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen, Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
Dienstregeling
- De ochtendritten eindigden bij de halte Rieteweg, de middagritten begonnen op het Station.
Route
Halte | ||
Ommen, Haven West | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Varsen, Geerts | ||
Varsen, Jutten | ||
Oudleusen, Mooirivier | ||
Oudleusen, Wolfkamp | ||
Oudleusen, Dommelerdijk | ||
Oudleusen, Kloosterman | ||
Ankum, Gernerslag | ||
Dalfsen, Bontekamp | ||
Dalfsen, Polhaarweg | ||
Dalfsen, Kievitsbloem | ||
Dalfsen, De Trefkoele | ||
Dalfsen, Pleyendal | ||
Dalfsen, Prins Bernhardstraat | ||
Dalfsen, Gemeentehuis | ||
Dalfsen, Kruispunt/Station | ||
Dalfsen, Overweg NS | ||
Emmen, Emmerweg | ||
Emmen, Oudeweg | ||
Hoonhorst, Klapvoortweg | ||
Hoonhorst, Centrum | ||
Hoonhorst, Marsweg | ||
Hoonhorst, Molenhoek | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Rijnlaan | ||
Zwolle, De Zoom | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Rieteweg | ||
Zwolle, Busstation/NS |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond op 23 mei 2004 als afsplitsing van lijn 167.
Op 14 december 2014 is het eindpunt in Ommen verlegd naar het station.