Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Hoogeind
Voormalige buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1986 |
Voorganger(s) | 63 |
Opvolger(s) | 60, 61, 62 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag (per richting) |
Zondag | reed niet |
Lijn 63 reed van Arnhem naar Westervoort.
Dienstregeling
- Richting Westervoort werd de dienst pas na de ochtendspits opgestart en richting Arnhem werd de dienst aan het begin van de middagspits beëindigd.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein V&D | |
↑ | Arnhem, Velperplein P.N.B.A | |
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, St. Pauluskerk | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Steenfabriek | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Broeklanden | ||
Westervoort, Vrouwenslag | ||
Westervoort, Lange Maat | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Nieuwe Hof | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Hoogeind |
Geschiedenis
Oorspronkelijk reed lijn 63 in Westervoort maar tot de halte Ganzenpoel, maar op een onbekende datum tussen 3 juni 1984 en 2 juni 1985 is de buslijn door gaan rijden tot de halte Hoogeind.
Lijn 63 is opgeheven op 1 juni 1986. De bediening van enkele haltes in Westervoort werd overgenomen door de lijnen 61 en 62. Lijn 60 ging extra ritten rijden tussen Arnhem, Westervoort en Zevenaar.