Lijn 44 Aalst Station - Opwijk Station
Voormalige buslijn 44 in België | |
Vervoerder(s) | De Decker-Van Riet i.o.v.De Lijn |
Entiteit | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | onbekend |
Voorganger(s) | 44 |
Opvolger(s) | 44 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 44 reed van Aalst via Moorsel, Meldert en Baardegem naar Opwijk.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit van Baardegem naar Aalst Atheneum.
- Rond het middaguur op woensdag en in de middagspits reed één rit van Aalst naar Opwijk.
Route
Halte | ||
Aalst, Kon. Tech. Atheneum 1 | ||
Aalst, Asserendries | ||
Aalst, V.T.I. | ||
Aalst, Meulenschettekapel | ||
Aalst, Vredeplein | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Een Meistraat | ||
Aalst, Doolhofstraat | ||
Aalst, O.L.V.-Ziekenhuis | ||
Aalst, Paardendries | ||
Aalst, Achterweg | ||
Moorsel, Koebrugstraat | ||
Moorsel, Kapittelstraat | ||
Moorsel, Waverstraat | ||
Moorsel, O.L.V.-Kapel | ||
Moorsel, Opwijksesteenweg | ||
Meldert, Koeisteert | ||
Meldert, Achterstraat | ||
Meldert, Walburgaweg | ||
Meldert, Hoogstraat | ||
Meldert, Dorpstraat | ||
Meldert, Kerk | ||
Meldert, Molenvijver | ||
Meldert, Faluintjeshof | ||
Baardegem, Bosstraat | ||
Baardegem, Dorpstraat | ||
Baardegem, Kerk | ||
Baardegem, Kapel Kerkstraat | ||
Baardegem, Cassestraat | ||
Baardegem, Mechelseweg | ||
Baardegem, Elderberg | ||
Baardegem, Melkspinde | ||
Opwijk, Steenweg op Dendermonde | ||
Opwijk, Nijverseelstraat | ||
Opwijk, Dageraadweg | ||
Opwijk, Wijngaardstraat | ||
Opwijk, Korruit | ||
Opwijk, Klaarstraat | ||
Opwijk, Marktstraat | ||
Opwijk, Station |
Geschiedenis
Op een onbekend moment is het trajectdeel naar Opwijk - Londerzeel geheel vervallen.
Op een later, onbekend moment is dit traject weer teruggekomen op deze lijn.