Lijn 406 Zandhoven Dorp - Oostmalle Kapel RMS
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 406 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2019 |
Voorganger(s) | 419 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 406 rijdt van Zandhoven via Halle, Sint-Antonius en Westmalle naar Oostmalle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Zandhoven naar Oostmalle Kapel RMS.
- In de middagspits rijden twee ritten van Oostmalle Busstation naar Zandhoven en één rit van Westmalle naar Zandhoven.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Oostmalle Busstation naar Zandhoven; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Zandhoven, Dorp | ||
Zandhoven, Rijkswacht | ||
Zandhoven, Hallebaan | ||
Zandhoven, Heuvelheide | ||
Halle, Tappelweg | ||
Halle, Kerk | ||
Halle, De Pier | ||
Halle, Heideweg | ||
Halle, Lemmekensbaan | ||
Halle, Baron de Borrekenslaan | ||
Halle, Leeuwerikendreef | ||
Sint-Antonius, Joostens | ||
Sint-Antonius, Kwikaard | ||
Sint-Antonius, Bibliotheek | ||
Sint-Antonius, Bethaniëlei | ||
Sint-Antonius, Andreas Vesaliuslaan | ||
Westmalle, Olmenlei | ||
Westmalle, Eikendreef | ||
Westmalle, Nooit Rust | ||
Westmalle, Abdij | ||
Westmalle, Dennenlaan | ||
Westmalle, Kempendreef | ||
Westmalle, Scherpenberg | ||
Westmalle, Sint-Jan-Berchmans | ||
Westmalle, Kerk | ||
Westmalle, Zandstraat | ||
Westmalle, Kapelstraat | ||
Oostmalle, Steenovenstraat | ||
Oostmalle, Maris Stella | ||
↑ | Oostmalle, Busstation | |
Oostmalle, Lierselei | ||
↓ | Oostmalle, Kapel RMS |