|
Route
|
|
Vervoerder
|
Concessie(s)
|
350
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Nieuwe Niedorp - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Kop Afsluitdijk - Leeuwarden
|
Streekbus
|
(Arriva Touring en Jan de Wit i.o.v.) Arriva
|
Fryslân
|
350
|
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Wahlwiller - Nijswiller - Mamelis - Lemiers - Vaals - Aachen
|
Streekbus
|
Arriva
|
Limburg
|
352
|
Arnhem Velperplein - Arnhem Centraal Station - Oosterbeek - Doorwerth - Heelsum - Renkum - Wageningen
|
Streekbus
|
Breng (Hermes)
|
Arnhem Nijmegen
|
355
|
Leeuwarden - Dokkum
|
Streekbus
|
Arriva
|
Fryslân
|
356
|
Dokkum - Feanwâlden - Quatrebras - Drachten
|
Streekbus
|
Arriva
|
Fryslân
|
356
|
Haarlem - Badhoevedorp - Schiphol Noord - Amstelveen - Ouderkerk aan de Amstel - Amsterdam Station Bijlmer ArenA
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Amstelland-Meerlanden
|
357
|
Amsterdam Elandsgracht - Amsterdam Haarlemmermeerstation - Amsterdam Amstelveenseweg - Amstelveen Busstation - Amstelveen Westwijk - Aalsmeer FloraHolland/Floriworld - Aalsmeer Busstation
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Amstelland-Meerlanden
|
358
|
Amsterdam Station Zuid - Amstelveen Busstation - Amstelveen Westwijk - Aalsmeer FloraHolland/Floriworld - Aalsmeer Busstation - Kudelstaart
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Amstelland-Meerlanden
|
361
|
Sassenheim - Lisse - Nieuw-Vennep - De Hoek - Schiphol
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
365
|
Leiden - Leiderdorp - Roelofarendsveen - Oude Wetering - Weteringbrug - Leimuiderbrug - Schiphol
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
369
|
Amsterdam: Station Sloterdijk - Slotermeer - Osdorp - Nieuw Sloten - Schiphol: Knooppunt Noord - Airport
|
Stadsbus
|
GVB
|
Stadsvervoer Amsterdam
|
370
|
Purmerend Tramplein - Ilpendam - Watergang - Schouw - Diemen - Amsterdam Bijlmer ArenA - Amsterdam Holendrecht
|
Streekbus
|
EBS
|
Zaanstreek-Waterland
|
381
|
Zeist - Austerlitz - Driebergen
|
Streekbus
|
(Pouw Vervoer i.o.v.) Syntus
|
Provincie Utrecht
|
382
|
Amsterdam Sloterdijk - Amsterdam Westpoort - Haarlemmerliede - Velsen Zuid - IJmuiden (- IJmuiden aan Zee)
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Haarlem-IJmond
|
382
|
Waddinxveen - Zoetermeer - Den Haag
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
383
|
Rotterdam Capelsebrug - Capelle aan den IJssel - Nieuwerkerk aan den IJssel - Rotterdam Nesselande - Zevenhuizen - Moerkapelle - Kruisweg - Zoetermeer - Voorburg - Den Haag
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
384
|
Waddinxveen - Moerkapelle - Zoetermeer - Den Haag
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
385
|
Haarlem - Santpoort - Driehuis - IJmuiden
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Haarlem-IJmond
|
385
|
Sassenheim - Voorhout - Noordwijk - Katwijk - Katwijk aan den Rijn - Wassenaar - Den Haag
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
386
|
Gouda - Moerkapelle - Zoetermeer - Den Haag
|
Streekbus
|
Arriva
|
Zuid-Holland Noord
|
387
|
(Gorinchem Laag Dalem -) Gorinchem Station - Meerkerk - Vianen - Utrecht Centraal Station
|
Streekbus
|
Qbuzz
|
Drechtsteden, Molenlanden en Gorinchem
|
388
|
Rotterdam Kralingse Zoom - Papendrecht - Sliedrecht - Noordeloos - Meerkerk - Lexmond - Vianen - Utrecht Papendorp - Utrecht Centraal Station
|
Streekbus
|
Qbuzz
|
Drechtsteden, Molenlanden en Gorinchem
|
391
|
Amsterdam Noorderpark - Zaandam De Vlinder - Zaandam Kogerveld - Zaandam Zaanse Schans
|
Streekbus
|
EBS
|
Zaanstreek-Waterland
|
394
|
Amsterdam Noorderpark - Zaandam De Vlinder - Zaandam Hoornseveld - Zaandam Station
|
Streekbus
|
EBS
|
Zaanstreek-Waterland
|
395
|
Amsterdam Sloterdijk - Zaandam De Vlinder - Zaandam Zaans Medisch Centrum
|
Streekbus
|
EBS
|
Zaanstreek-Waterland
|
395
|
Zierikzee - Bruinisse - Rotterdam Zuidplein
|
Streekbus
|
Van Oeveren i.o.v. Connexxion
|
Zeeland
|
397
|
Nieuw-Vennep Getsewoud - Hoofddorp Toolenburg - Hoofddorp Station - Schiphol - Amsterdam Amstelveenseweg - Amsterdam Elandsgracht
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Amstelland-Meerlanden
|