Lijn 275 Tiel Zwembad Groenendaal - Maarssen Station NS
Voormalige buslijn 275 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Betuwespits |
Materieel | Berkhof Excellence |
Periode | 10 juni 2001 t/m 4 januari 2003 |
Voorganger(s) | 275 |
Opvolger(s) | 275 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag per richting |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 275 reed van Tiel via Buren, Culemborg, Vianen en Utrecht naar Maarssen.
Dienstregeling
In deze dienstregeling reed lijn 275 's ochtends drie ritten naar Utrecht en 's middags drie ritten naar Tiel.
Route
Halte | ||
Tiel, Zwembad Groenendaal | ||
Tiel, Station N.S. | ||
Tiel, Tiel-West | ||
Buren, Plantsoen | ||
Beusichem, De Meent | ||
Culemborg, Terwijde | ||
Culemborg, Stationsweg | ||
Culemborg, Weth. Schoutenweg | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Utrecht-Lage Weide, Energieweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Kernweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Uraniumweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Mesonweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Hyperonenweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Otto Hahnweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Savannahweg | ||
Maarssenbroek, Niels Bohrweg | ||
Maarssenbroek, Ambachtsweg | ||
Maarssenbroek, Computerweg | ||
Maarssenbroek, Nijverheidsweg | ||
Maarssenbroek, Antilopenspoor | ||
Maarssenbroek, Station Maarssen NS |
Geschiedenis
De Betuwespits begon in november 1995. Tot en met 9 juni 2001 reed lijn 275 nog tot Maarssenbroek. Bij de start van Arriva werd de lijn in Tiel ingekort tot het station.