Lijn 16 Emmen Busstation/NS - Ter Apel Busstation
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/(2) uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 16 reed van Emmen via Weerdinge, Nieuw Weerdinge en Weerdingermond naar Ter Apel.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Emmen, Busstation/NS | ||
Weerdinge, Nieuwstraat | ||
Nieuw Weerdinge, Tramwijk 89 | ||
Nieuw Weerdinge, Raffaisenstraat | ||
Weerdingermond, Roswinkelerbrug | ||
Ter Apel, Busstation |