Lijn 160 Alkmaar Station - Heerhugowaard Reigersdaal
Voormalige buslijn 160 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Alkmaar |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | i.i.g. 1990 |
Voorganger(s) | 160 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer, kerst) |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer, kerst) |
Avond | 1x/uur |
Koopavond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 160 reed van Alkmaar naar Heerhugowaard.
Route in 1990
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Heerhugowaard, Middenwaard | ||
Heerhugowaard, Van Goghstraat | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal |
Geschiedenis
Op een onbekend moment werd de oude lijn 160 gesplitst in de lijnen 160 (Alkmaar - Heerhugowaard) en 166 (Alkmaar - Egmond aan Zee) die allebei deeltrajecten overnamen met een gelijkblijvende dienstregeling en route.