Lijn 13 Ringlijn Apeldoorn, Station - Ziekenhuis
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 13 reed van station Apeldoorn een grote lusroute via De Heeze, Westenenk, het Lucas Ziekenhuis en Ugchelen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoge Dries | ||
Apeldoorn, Hezeweg | ||
Apeldoorn, Ruimzichtlaan | ||
Apeldoorn, Elleboogweg | ||
Apeldoorn, Westenenkerzijweg | ||
Apeldoorn, Staalweg | ||
Apeldoorn, Uraniumweg | ||
Apeldoorn, Laan van Westenenk | ||
Apeldoorn, Middachten | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, Randerode | ||
Apeldoorn, Lucas Ziekenhuis | ||
Apeldoorn, Richtersweg | ||
Apeldoorn, Hulkestein | ||
Apeldoorn, G.P. Duuringlaan | ||
Apeldoorn, De Ugchelse Kei | ||
Apeldoorn, Ugchelsche Grensweg | ||
Apeldoorn, Derk Kamphuisweg | ||
Apeldoorn, Laan van Westenenk | ||
Apeldoorn, Uraniumweg | ||
Apeldoorn, Staalweg | ||
Apeldoorn, Westenenkerzijweg | ||
Apeldoorn, Elleboogweg | ||
Apeldoorn, Ruimzichtlaan | ||
Apeldoorn, Hezeweg | ||
Apeldoorn, Chr. Geurtsweg | ||
Apeldoorn, Laan van Mensenrechten | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.