Lijn 139 Hoorn Station - De Goorn Zuid-Spierdijkerweg
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | West-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1976 t/m ... |
Voorganger(s) | 148 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 139 reed van Hoorn via Berkhout, Bobeldijk en Spierdijk naar De Goorn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Berkhout, Oosteinde | ||
Berkhout, 't Wijd | ||
Bobeldijk, Veldhuizerweg | ||
Spierdijk, Spierdijkerweg | ||
De Goorn, Zuid-Spierdijkerweg |
Geschiedenis
Op 30 mei 1976 werd de oude lijn 148 vernummerd naar 139. Het vrijgekomen lijnnummer werd vervolgens toegekend aan een nieuwe lijn tussen Hoorn en Andijk (als afsplitsing van lijn 143).