Lijn 132 Blaricum, Zkh. Gooi-Noord - De Maten
Voormalige buslijn 132 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 72 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Dal | 3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3-4x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 132 reed van ziekenhuis Gooi-Noord naar Blaricum Dorp.
Route
Halte | ||
Blaricum, Ziekenhuis Gooi-Noord | ||
Blaricum, Naarderweg | ||
Blaricum, De Maten |
Geschiedenis
Op 23 mei 1993 werd de bestaande lijn 72 (Soest - Baarn - Eemnes - Blaricum) opgeheven en in drie stukken geknipt. Onder het nieuwe lijnnummer 132 bleven nog enkele ritten rijden tussen De Maten en het Ziekenhuis Gooi-Noord in Blaricum in aansluiting op de bezoekuren van dit ziekenhuis.